سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش سانچیکو

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۸/۰۹۵ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت

سانچیکو اسلحه ای است که از سه تکه چوب که با زنجیر و یا طناب به هم متصل شده اند ساخته شده است و با عنوان های سانچیکو، چوب سه تکه،سانجیگون و ... شناخته شده است. این اسلحه نوع پیشرفته سلاح رزمی نانچیکو است که دارای یک قسمت اضافه تر است و همین قسمت اضافه تر آزادی عمل بهتری به رزمی کار می دهد تا ضربات مهلک تری را وارد آورد و همچنین می تواند شعاع بیشتر را برای زدن ضربه پوشش دهد از دیگر امتیازات سانچیکو دفاع از پشت سر رزمی کار است.
هر چند منابع معتبر زیادی در این مورد موجود نیست اما بعضی منابع ساخت سانچیکو را به ژائو کوانگین، اولین امپراطور سلسله سونگ نسبت می دهند.
این سلاح از چوب بامبو، یا بلوط  و یا انواع چوب های سخت و گاهی آلومینیوم ساخته می شود. هر کدام از بازو های سانچیکو باید در حدود 60 تا 70 سانتیمتر طول داشته باشد و قطر آن باید طوری باشد که به راحتی در دست قرار بگیرد که معمولا قطر آن را بین 3 تا 4 سانتیمتر انتخاب می کنند.
طول سانچیکو بیشتر از سلاح چوب که در ژاپن با نام بو شناخته می شود خواهد بود و تقریبا برابر با استاندارد چوب چینی که با نام   gùnمعروف شده است می باشد.

در داستانهای آمده است که جنگجویان از این سلاح برای هدف قرار دادن زانوی اسب ها در میدان جنگ  و یا ضربه زدن از بالای سپر مورد استفاده قرار داده اند.
این اسلحه به دلیل طول زیاد، داشتن سه تکه و کنترل سخت آن نحوه استفاده از آن را به تعداد کمی از افراد محدود کرده است.

در این فیلم آموزش سانچیکو،فرمها و نحوه استفاده از این سلاح آموزش داده می شود و تمرینات به همراه حریف تمرینی به صورت عملی انجام می شود و قادر خواهید بود تا نحوه استفاده از سلاح سانچیکو را یاد بگیرید.

آموزش سانچیکو

ارسال نظر
Captcha