سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

اپلیکیشن اندرویدی

 

توجه:

1- با خرید هر ویدیو تا 2 ماه بدون پرداخت هزینه مجددا می توانید ویدیو را دانلود کنید.

2- ویدیو ها رمزگذاری شده است و فقط توسط نرم افزار ژیار آنلاین بر روی موبایل و تبلت شما قابل پخش خواهد بود.

 

خوشبختانه توانستیم اپلیکیشن آندرویدی ژیار آنلاین را آماده کنیم.

در دنیای امروز سرعت مهمترین فاکتور در خدمت رسانی موفق است و در طی تجربه چند ساله ما در فروشگاه های اینترنتی، متاسفانه دیر رسیدن مرسوله ها یکی از مشکلات همیشگی مشتریان ما بوده است. هر چند سعی کرده ایم تا تاخیر سفارشات را از جانب خود کم کنیم و گاهی سفارشات را در همان ساعت اولیه ثبت ارسال کرده ایم اما باز هم از جانب پست شاهد یک یا دو روز تاخیر برای تحویل سفارش بوده ایم.

 

اپلیکیشن آندرویدی ژیار آنلاین

راه حل ما در این مورد سرویس Video On Demand  و یا ویدیو بر اساس نیاز است این سرویس هم اکنون فقط توسط تعدادی از فروشگاههای معتبر دنیا ارائه می شود و ما هم سعی کردیم تا با رفع چالش های فنی بتوانیم این سرویس را برای مشتریانمان راه اندازی کنید. Video On Demand یا به اختصار VOD سرویسی است که بر مبنای آن مشتری به هر ویدیویی که نیاز داشته باشد به صورت آنی دسترسی خواهد داشت.ما هم این سرویس را برای گوشی ها و تبلت های آندرویدی آماده کرده ایم و به وسیله این اپلیکیشن شما می توانید ویدیو های مورد نظر خود را دانلود کرده و استفاده کنید.

 

یکی از مشکلات راه اندازی سرویس، سرعت کم اینترنت در ایران بود که مجبور شدیم برای رفع این مشکل ویدیو ها را در دو فرمت 240 و 360 آماده کنیم فرمت 240 دارای کیفیت کمتری نسبت به فرمت 360 است اما برای استفاده بر روی تبلت و گوشی همراه، بسیار مناسب است و تقریبا حجم آن نصف 360 است و برای دانلود بسیار مناسب است.

کار دیگری که ما انجام دادیم این بود که ویدیو ها را به قسمت های 10 دقیقه ای تقسیم کنیم تا در صورتی که یک ویدیو مطابق میلتان نبود با مشاهده یک قسمت آن نسبت به خرید آن تصمیم بگیرید و در زمان، پهنای باند اینترنت و همچنین پولتان صرفه جویی کنید.

 

قسمت اول ویدیو ها را به صورت رایگان قرار داده ایم تا نسبت به خرید ویدیو تصمیم بگیرید.

 

دو ورژن از نرم افزار آماده شده است یک ورژن مخصوص مارکت بازار و یک ورژن مخصوص سایت. ورژن بازار، به دلیل دریافت قسمت بزرگی از پرداخت ها توسط بازار، فقط ویدیو های خارجی را خواهد داشت اما ورژن سایت، با توافق با تهیه کنندگان ایرانی و در جهت حمایت از آنها، ویدیو های فارسی را در آینده در برنامه قرار خواهیم داد.همچنین پیشنهاد های ویژه و تخفیف های خرید آینده فقط در ورژن سایت معتبر خواهد بود.

 

سعی می کنیم درصد بالایی از ویدیو های موجود در سایت را در برنامه قرار دهیم فعلا بالای 50 ویدیوی پر فروش سایت را در برنامه قرار داده ایم و روز به روز به این تعداد افزوده خواهد شد.ویدیو های ایرانی و فارسی که قبلا به صورت ارجینال در سایت قرار داده بودیم فعلا تا بستن قرار داد با تهیه کنندگان آنها در برنامه قرار نمی گیرد اما هدف ما علاوه بر توسعه کار حمایت از تهیه کنندگان ایرانی است و مطمئنا به زودی نسبت به بستن قرار داد با آنها،اقدام خواهیم کرد.

برای دانلود برنامه بر روی لینک رو برو کلیک کنید.

 

 

راهنمای استفاده از اپلیکیشن آندرویدی ژیارآنلاین

 

1- ابتدا برنامه را از اینجا دانلود و نصب کنید.

2- بعد از نصب برنامه، برنامه اطلاعات لازم را از سرور دریافت می کند . این مرحله ممکن است بسته به سرعت اینترنتتان تا 2 دقیقه طول بکشد.

3- در اجرا های بعدی، با صفحه زیر مواجه خواهید شد که برنامه از شما آپدیت اطلاعات را درخواست می کند با انتخاب گزینه بلی، اطلاعات مجددا از سرور دانلود می شود و کالاهای جدید در برنامه نمایش داده می شود.در صورتی که گزینه خیر را انتخاب کنید برنامه بدون آپدیت اطلاعات وارد صفحه اصلی می شود.

اپلیکیشن آندرویدی دانلود فیلم های اموزشی

 

4 -صفحه اصلی برنامه دارای دو نوار در بالای صفحه می باشد که در تصویر با شماره های 1 و 2 نمایش داده شده است. نوار بالایی دارای 3 آیکن و یک کادر جستجو است.
5- در نوار شماره 1، آیکنی که در تصویر با شماره 3 نمایش داده شده است منوی کشویی برنامه است. با کلیک بر روی آیکن منوی کشویی برنامه باز می شود و می توانید بسته به اینکه لاگین کرده باشید یا خیر، یک سری امکانات به شما نمایش داده می شود.

 

ثبت نام در ژیار آنلاین

در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید لازم است تا در سایت ژیار آنلاین ثبت نام کنید برای اینکار بر روی آیکن منوی کشویی کلیک کنید و سپس گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. در صفحه بعدی اطلاعات مورد نیاز را وارید کنید و کلید ثبت نام را فشار دهید.در صورتی که قبلا در سایت ژیار آنلاین ثبت نام کرده اید با استفاده از ایمیل و کلمه عبور سایت هم می توانید در برنامه لاگین کنید و نیازی به ثبت نام جدید نیست.
 مجددا منوی کشویی را اجرا کنید و امکانات جدید را مشاهده کنید.

 

نمایش گروه بندی محصولات

از منوی کشویی برنامه گزینه گروه بندی محصولات را انتخاب کنید تا ویدیو های آموزشی را بر اساس طبقه بندی مشاهده کنید. با انتخاب هر گروه لیست ودیو های آن گروه نمایش داده می شود.

اپلیکیشن اندرویدی ژیار آنلاین

 

افزایش اعتبار
برای خرید و دانلود ویدیو های پولی نیازمند افزایش اعتبار در سایت هستید. از منوی کشویی گزینه افزایش اعتبار را انتخاب کنید .
در صفحه نمایش داده شده مقدار اعتباری را که می خواهید انتخاب کنید یک صفحه جدید مرورگز باز می شود و شما به صفحه بانک هدایت می شوید.
در صفحه بانک اطلاعات کارت را وارد کنید و در صورتی که با موفقیت پرداخت انجام شود در پایین صفحه پیام آن برای چند ثانیه نمایش داده خواهد شد.
از منوی کشویی برنامه گزینه مشخصات من را انتخاب کنید و اعتبار فعلی خود را مشاهده کنید.

 

خرید و دانلود ویدیوهای آموزشی

کالای مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید و یا در کادر جستجو قسمتی از نام ویدیویی را که می خواهید وارد کنید بر روی تصویر کالا کلیک کنید تا وارد صفحه مشخصات کالا شوید.
در این صفحه 3 تب مشاهده می کنید که در تب اول توضیحات مربوط به کالا نمایش داده می شود در دو تب دیگر لیست ویدیو های قابل دانلود کالا، در دو کیفیت 240 و 360 نمایش داده می شود.

اپلیکیشن آندرویدی ژیار انلاین


بر روی ویدیویی که می خواهید دانلود کنید کلیک کنید در کنار هر ویدیو زمان ویدیو حجم آن نمایش داده شده است. پیشنهاد می کنیم بسته به سرعت اینترنتتان ورژن 240 و یا 360 را دانلود کنید.
پیامی ظاهر می شود که از شما تائید دانلود و کسر اعتبار را می خواهد بر روی بلی کلیک کنید و منتظر باشید تا فایل دانلود شود.

 

 

 

دانلود ویدیو آموزشی

 

دانلود ویدیوی آموزشی


بعد از دانلود فایل به صفحه اصلی برنامه برگردید و در قسمت ویدیو های من بر روی نام ویدیو کلیک کنید تا ویدیو پخش شود. چون ویدیو رمز گذاری شده است پخش ویدیو ممکن است چند ثانیه با تاخیر انجام شود.


حذف ویدیو
در صورتی که می خواهید مقداری از فضای کارت حافظه خود را آزاد کنید می توانید تعدادی از ویدیو هایی را که دانلود کرده اید را حذف کنید. این نکته را به خاطر داشته باشید که در صورتی که از خرید اولیه ویدیو 60 روز گذشته باشد برای دانلود مجدد آن مجددا باید هزینه ویدیو را پرداخت کنید.
برای حذف ویدیو، در قسمت ویدیو های من، بر روی نام ویدیو تاچ کنید و نگه دارید منویی باز می شود بر روی گزینه حذف کلیک کنید و عملیات حذف را تائید کنید. ویدیو از روی کارت حافظه دسگاه اندرویدیتان حذف خواهد شد.

حذف ویدیو