سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

مسابقات جهانی کیوکوشین 2016 ماتسویی

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۶/۱۳۷ بازدید
  • زبان: ژاپنی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه

مسابقات جهانی کیوکوشین کاراته، بنا به سنت قدیمی از زمان سوسای اویاما، هر 4 سال یکبار انجام می شود.این مسابقات به صورت آزاد بوده و توانایی ورزشکاران شرکت کننده از نظر قدرت، تکنیک و استقامت در طول مبارزات نفس گیر سنجیده می شود.
مسابقات کیوکوشین کاراته به دلیل وارد کردن ضربات سنگین و مداوم بسیار  شبیه به مبارزات واقعی خیابانی بوده و به جز بستن کاپ ( بیضه بند) هیچ وسیله محافظتی دیگری در جریان مبارزات استفاده نمی شود همین مورد این مبارزات را به صورت یکی از سخت ترین تورنمنت های جهان تبدیل کرده است.
بعد از مرگ سوسای اویاما، تشکیلات وی به کانچو ماتسویی رسید که مورد مخالفت تعدادی از شاگردان قدیمی سوسای اویاما قرار گرفت و همین دلیلی شد برای ایجاد سبک های متفاوت کیوکوشین. اما سازمان جهانی کیوکوشین کاراته IKO که زیر نظر کانچو ماتسویی اداره می شود هنوز بزرگترین سازمان کیوکوشین است و به همین دلیل مسابقات جهانی این سبک قدرتمندترین آنهاست. فایتر های نام آور کیوکوشین بیشتر از این مسابقات بوده اند و کسانی همچون فرانسیسکو فیلهو، هاجیمه کازومی ، کنجی یاماکی، لچی قربانوف، گلوبه فیتوزا و دهها فایتر نام آور جهانی برای سالها در این مسابقات شرکت کرده اند.
یازدهمین دوره این مسابقات در سال 2016 انجام شد که این DVD مبارزات این دوره از مسابقات را نمایش می دهد.

 

مسابقات جهانی کیوکوشین کاراته 2016

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

ایمان اصفیا در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۶ [۴:۰۷:۰۶ PM]

دی وی دی را دیدم کیفیت بسیار عالی بود ضمنا این مسابقات مربوط به سال 2015 است (نه 2016) از 20 نوامبر تا 23 نوامبر 2015 برگزار شده است

ارسال نظر
Captcha