سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

سومین دوره مسابقات شین کیوکوشین

سومین دوره مسابقات شین کیوکوشین

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۸/۰۲۷ بازدید
  • زبان: نا معلوم
  • تعداد: ۱ حلقه

تعداد:1DVD

 

مبارزات شین کیوکوشین

کیوکوشین کاراته بعد از سوسای اویاما، به چندین شاخه تقسیم شد و هر کدام از شاگردان ارشد و قهرمانان این رشته برای خود سازمانی تشکیل دادند و از سراسر جهان رزمی کاران را به پیوستن به این سازمانها دعوت کردند.

شین کیوکوشین سازمانی است که زیر نظر کنجی میدوری قهرمان جهان کیوکوشین کاراته، فعالیت می کند.کنجی میدوری یکی از بهترین مبارزان کیوکوشین و اسطوره کیوکوشین است. با وجود قد کوتاه خود توانست در مسابقات جهانی کیوکوشین مقام اول را کسب کند.به دلیل محبوبیت کنجی میدوری در میان مردم، طرفداران وی به او لقب اژدهای کوچک را داده اند.شیوه مبارزه و ضربات ترکیبی کنجی میدوری  منحصر به فرد است و می توان گفت که فصل تازه ای در روش مبارزه را ایجاد کرده است.

مبارزات شین کیوکوشین


در این dvd مبارزات سومین دوره مسابقات جهانی شین کیوکوشین،که در اوزاکای ژاپن برگزار شده بود برای علاقمندان ارائه می گردد.با دیدن این مبارزات می توانید با تکنیک و استراتژی های یک مبارزه خوب آشنا شوید و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر ارزیابی کنید.علاوه بر تمرینات فنی و تکنیکی ،تحلیل مبارزات دیگران یکی از بهترین راههای یاد گرفتن هنر مبارزه است.با این dvd  می توانید روش مبارزه خود را دگرگون کنید.

مبارزات شین کیوکوشین

نظرات کاربران

رضا طالبی فرد در تاریخ ۱۳۹۳/۹/۲۷ [۳:۵۶:۴۳ PM]

لطفا"فقط فیلم مسابقات 2007 به بالا را ارسال کنید

ارسال نظر
Captcha