سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

77 ضربه پا

  • قیمت: ۷۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۱/۴۴۱ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۲ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه

عنوان انگلیسی: 77 Kicks

در اکثر هنرهای رزمی، درک تعداد زیادی از تکنیک های پا دشوار است. ضربات پا جنبه های دیدنی هنرهای رزمی را به نمایش می گذارند. آنها نیازمند تعادل، قدرت، نیروی ارتجاعی و سرعت می باشند. دیگر تکنیک های پا (به عنوان مثال، کاتا) بیشتر آکروباتیک و مدرن هستند.
در این مجموعه آموزشی 2 قهرمان استثنایی آمریکایی مجموعه ای از 77 ضربه مختلف را به شما ارائه می دهند. Anthony Atkins 3 بار قهرمان جهان و Steve Terada  قهرمان جهان و برنده مسابقات آزاد فرانسه در سال 2001 می باشند. هر دوی آنها از استعداد ویژه ای برای ضربه زدن برخوردار بوده و تمام این 77 تکنیک ضربه را از سنتی ترین تا ابتدایی ترین ها به شما نشان می دهند.

 

ضربات پا


مجموعه کاملی از تکنیک هایی که خواهید دید عبارتنداز: ضربات پایه، ضربات رو به جلو، ضربات جانبی، ضربات آکروباتیک عجیب و غریب مانند ضربات شگفت انگیز چرخش پروانه ای (چرخش افقی)، ضربات سه گانه 720 درجه (3 ضربه با ضربه پرش و چرخش 720 درجه)، ضربات چرخش هوایی (یک چرخش بدون دست) و چندین مورد دیگر.

 

تکنیک های پا


در DVD دوم،Kalman Csoka و Marc Canonizado دو جوان آمریکایی قهرمان جهان در کاتای هنری بطور مستقیم مهارت های استثنایی خود را به شما نشان می دهند تا به شما جهش باور نکردنی و لگدهای آکروباتیکی مانند چرخش کامل گینر (ضربات ماه چرخشی) 1080 (چرخش عمودی سه گانه همراه با ضربه) و یا حتی چرخش دو پا را به شما نشان می دهند.
شما همچنین می توانید در این DVD ترکیبات استثنایی و اصلی پیشنهاد شده توسط دو قهرمان و همچنین برنامه رقابت آنها را مشاهده کنید.
 

ضربه پا

برچسب ها: ضربات پا
ارسال نظر
Captcha