سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی

american accent traning video
آموزش تلفظ آمریکایی

آموزش تلفظ زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی

آیا می خواهید مانند یک native صحبت کنید؟آیا در تلفظ کلمات مشکل دارید؟
مهمترین مشکل کسانی که یک زبان دوم را یاد می گیرند این است که فقط حروف و کلمات آن را یاد می گیرند در حالی که در انتقال مفهوم در یک زبان چیزی بیشتر از تلفظ حروف و کلمات وجود دارد و آن هم تلفظ صحیح و مخرج صداهاست.بیشتر ما ایرانی ها فکر می کنیم که می توانیم انگلیسی صحبت کنیم اما در واقع انگلیسی را با لهجه فارسی صحبت می کنیم و مشکل لهجه به عنوان یک مشکل لاینحل برای ما باقی می ماند.
تلفظ حروف و صداها در انگلیسی آمریکائی با زبان مادری ما متفاوت است اما چون برای یادگیری بهتر زبان ما برای حروف انگلیسی حروف معادل آن را در زبان فارسی به یاد می آوریم در صحبت کردن هم همان رویه را پیش می گیریم و  حروف را به صورت فارسی تلفظ می کنیم در حالی که برای بیشتر حروف، نوع تلفظ کاملا متفاوت است و برای همین است که یک آمریکایی نمی تواند مفهوم جمله را درک کند.
در جریان یادگیری یک زبان دوم، speaking یکی از موارد مهمی است که باید یاد گرفته شود و برای دستیابی به این امر تلفظ صحیح حروف و کلمات بسیار مهم است.ممکن است که یک حرف در ابتدای کلمه صدایی متفاوت با زمانی داشته باشدکه در وسط کلمه قرار می گیرد و زمانی که دو کلمه با همدیگر و متصل به هم تلفظ می شوند  تلفظ حروف با زمانی که کلمه به تنهایی تلفظ می شود متفاوت باشد.
برای کسانی که  زبان انگلیسی را به صورت خود آموز یاد می گیرند این مشکل پر رنگتر است زیرا معیاری برای درستی نوع تلفظ خود ندارد.
این مجموعه بهترین آموزش و همراه در یادگیری تلفظ زبان انگلیسی است با استفاده از این مجموعه و با همراهی استادی که سالها وقت خود را به آموزش زبان به خارجی ها صرف کرده است به راحتی می توانید این مشکل را به یک نقطه قوت خود در یادگیری زبان انگلیسی تبدیل کنید.
بیشتر منابعی که برای آموزش تلفظ زبان انگلیسی موجود هستند،منابع صوتی هستند و فرد  نمی تواند حرکت لب و زبان را برای تلفظ صحیح کلمه تشخیص دهد اما در این مجموعه آموزشی به صورت کاملا دقیق به این مطلب پرداخته شده است و آموزش دهنده چندین بار به صورت نمایشی و قدم به قدم حرکات لب و زبان را برای تلفظ حروف نمایش می دهد.
فایل های ویدیوئی این مجموعه به همراه ebook های آن در قالب pdf در یک سی دی ارائه خواهد شد.

آموزش زبان انگلیسی

آموزش تلفظ زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha