سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نانچیکو سبک آمریکایی

نانچیکو سبک آمریکایی

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۰/۴۱۲ بازدید
  • زبان: نا معلوم
  • تعداد: ۱ حلقه
مو جود نیست

نانچاکو سبک آمریکایی


تعداد: 1DVD
زبان: انگلیسی

American style Nunchaku


این مجموعه آموزش ویدیویی توسط آقای مایکل بورک دارای کمر سیاه، و ارشد دان 6 و نیز قهرمان 3 دوره مسابقات نانچاکو  ارائه شده است. این مجموعه از 5 قسمت اصلی (Chakus) تشکیل شده است.
در بخش اول این آموزش شما با استفاده از حرکات کاراته سبک جدیدی را یاد خواهید گرفت که با تکنیک های نانچاکو سبک آمریکایی ترکیب می شود. تمرکز در این بخش بر روی استفاده از یک نانچاکو در یک سبک داینامیک است که شامل الگوهای مورب با چرخش ها و ضربات فراوان می باشد.

ASN


در بخش دوم از 2 نانچاکو استفاده می شود. این مجموعه بهبودهای انجام گرفته بر روی سبک آمریکایی را نیز شامل می شود. در این بخش تعدادی تکنیک چرخشی، آغازی و پایانی اضافه می شوند و با سایر حرکات قبلی ترکیب می شوند. بهبود هایی که در سبک آمریکایی انجام شده است به آسانی قابل اجرا هستند و قدرتی عالی و مضاعف به فرم های موجود این سبک می دهد.

چاکوس (بخش) سوم شامل:
-    تمرینات با استفاده از 2 نانچاکو و کاتا
-    شاگردانی که تکنیک های دو چاکوس قبلی را فرا گرفته باشند اکنون می توانند از 2 نانچاکو استفاده کنند
-    این بخش به آموزش آسان تمرینات و تورنومنت کاتا می پردازد.

چاکوس چهارم شامل:
-    کاتا جدید و مرور
-    مرور قسمت های قبل
-    تکنیک های جدید
-    یک کاتا نانچاکو جدید
-    فراگیری یک کاتا تک نانچاکو به نام دراگون کاتا (The dragons kata)

چاکوس پنجم شامل:
-    تکنیک های پیشرفته 2 نانچاکویی و کاتا
-    جمع بندی همه نانچاکو سبک آمریکایی
-    تکنیک های سریع
-    دراگون دوتایی 2 کاتا
-    تکنیک های پله و آونگ
-    کاتا آزاد


مایکل ال بورک (Michael L. Burke)


آقای بورک دارای کمر سیاه و سه بار قهرمان مسابقات اسلحه نانچاکو در ویرجینیا بدنیا آمده است. او تمرینات کاراته را از تابستان سال 1973 و در سبک کاراته اوکیناوا شروع کرده است. درطول تمرینات مایکل به اسلحه نانچاکو علاقمند شد. در این سال امکانات استفاده و تمرین توسط نانچاکو محدود بودند. به همین دلیل مایکل شروع به فراگیری تکنیک هایی کرد که خود ابداع می کرد. پس از سالها تمرین این تکنیک ها گردآوری شدند و سبک او را بوجود آوردند.

burke


او اولین ویدویوی خود، چاکوس، را در سال 1990 منتشر کرد که فروش بسیار خوبی داشت. در اوایل سال 1992 یک ارشد کاراته در نیویورک با او تماس گرفت و به او گفت که او توانایی ایجاد سبکی جدید با نانچاکو دارد و باید شروع به تولید ویدیو های بیشتری کند و این تکنیک های پیرفته خود را در آنها معرفی کند.
در طول 8 سال آینده او 4 ویدیوی دیگر تولید کرد که دوباره فروش فوق العاده ای داشتند. بسیاری از فراگیران هنر های رزمی از سراسر کشور شروع به تمرین این سبک کردند. امروزه حاصل سالها کار فراوان و سخت کوشی جمع شده و تبدیل به سبکی شده است که همچنان باعث جلب توجه و پشتیباتی جامعه هنرهای رزمی شده است. نانچاکو سبک آمریکایی برای سریع بودن و ناگهانی بودن اما در عین حال سادگی یادگیری طراحی شده است. برخی شاگردان این سبک توانسته اند که جوایز مقام اولی را در مسابقات، تنها پس از 6 هفته تمرین بدست آورند.

ارسال نظر
Captcha