سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

مقدمه ای بر برنامه نویسی آندروید

مقدمه ای بر برنامه نویسی آندروید

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۵/۴۲۳ بازدید
  • زبان: نامعلوم
  • تعداد: ۰ حلقه

مقدمه ای بر برنامه نویسی آندرویددر این مجموعه که یکی از مجموعه های سایت Tekpub  است مبانی برنامه نویسی سیستم عامل آندروید آموزش داده می شود.آندروید سیستم عاملی است که گوگول برای گوشی های موبایل ساخت و در مدت زمان بسیار کمی توانست تا  محبوبیت زیادی به دست آورد و سهم قابل توجهی از گوشی ها را صاحب شود.
با وجودی که در ابتدا گوگول این سیستم عامل را برای گوشی های موبایل ساخت اما انعطاف پذیری آن باعث شد تا تعدادی از شرکت ها از این سیستم عامل در تبلت های ساخت خود استفاده کنند و نتیجه بسیار خوبی بگیرند. امروزه در بازار اسمارت فون ها تنها رقیب آندروید سیستم عامل محبوب اپل ios است.یک موسسه تحقیقاتی انگلیسی پیش بینی کرده است که تا سال 2015 آندروید محبوبترین سیستم عامل خواهد شد.
 

ویدیوی آموزشی برنامه نویسی آندروید


در این مجموعه شما را در ساخت یک برنامه کامل به صورت قدم به قدم همراهی خواهد کرد. این آموزش یکی از بهترین ویدیو های آموزشی ارائه شده برای سیستم عامل آندروید است.
سرفصل مطالب این مجموعه آموزشی به صورت زیر است.

1- مقدمه ای بر برنامه نویسی آندروید.
 در این قسمت شما با مبانی برنامه نویسی آندروید و خصوصیات مشترک وسایل آندرویدی آشنا خواهید شد.برنامه ساده Hello world را خواهید ساخت و سیستم خود را برای برنامه نویسی برای آندروید آماده خواهید کرد.

2-معماری آندروید
در این قسمت با مبانی معماری سیستم عامل آندروید آشنا خواهید شد.این قسمت برای توسعه برنامه های آندرویدی یک بخش مهم به  حساب می آید.

3-ساخت رابط کاربری
در این قسمت تمرکز بر روی رابط کاربری برنامه ای آندرویدی برای سایت Tekpub است بقیه این سری اموزشی را بر روی این برنامه کار خواهید کرد.

4-آموزش نحوه ساخت رابط کاربری 1
در این قسمت به صورت مفصل با نحوه ساخت رابط کاربری با استفاده از دیزاینر و برنامه رایگان Droid Draw  آشنا خواهید شد و همچنین ساخت xml از ابتدا را خواهید آموخت.

5-ادامه آموزش نحوه ساخت رابط کاربری در آندروید 2
6- نحوه استفاده از json api
در این قسمت با نحوه استفاده از json api سایت توسط برنامه آندرویدی آشنا خواهید شد.

7- ادامه استفاده از json api
در این قسمت که در ادامه قسمت قبل است با نحوه استفاده از json api با استفاده از ارتباط غیر همزمان  و همچنین نمایش پنجه لود آشنا خواهید شد.

8-آشنایی با Roboguice
در این قسمت یاد خواهید گرفت تا چگونه از Roboguice استفاده کنید(یک Dependency Injection و Ioc)

ارسال نظر
Captcha