سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

asp.net mvc 3 از سایت plural sight

asp.net mvc 3 از سایت plural sight

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۳/۹۲۳ بازدید
  • زبان: نامعلوم
  • تعداد: ۰ حلقه

آموزش Asp.net mvc 3 از سایت pluralsightزبان : انگلیسی
تعداد :1 سی دی

asp.net mvc 3 پلتفرم مایکروسافت برای مدل برنامه نویسی MVC در برنامه های تحت وب است.mvc  مخفف Model  View Controller است.mvc مدلی از برنامه نویسی از که سعی می شود تا مسائل در چروژه از همدیگر تفکیک شود تا نگهداری و  سازماندهی برنامه راحت تر شود.مدل برنامه نویسی mvc قبلا در زبانهایی همانند [h,h چیاده سازی شده است اما برای اولین بار در محصولات مایکروسافت، به صورت لایه ای بر روی Asp.net  معرفی شد.تا کنون 3 ورژن از Asp.net mvc ارائه شده است و به سرعت در حال رشد است.عده ای بر این باورند که ممکن است جای Asp.net webform را در پلتفرم تحت وب مایکروسافت بگیرد اما مایکروسافت رسما اعلام کرده است که این دو پلتفرم به صورت موئازی توسعه خواهند یافت و جای هیچ نگرانی برای برنامه نویسان Asp.net وجود ندارد.
از ویژگی های این پلتفرم که باعث  محبوبیت آن شده است می توان به نکات زیر اشاره کرد.
تسلط کامل برنامه نویس به خروجی Html تولید شده
asp.net mvc کدی کاملا تمیز و عاری از هر گونه Viewstate را برای شما تولید می کند.برنامه نویسی در mvc قادر خواهد بود.به همین دلیل صفحات html تولید شده دارای حجم کمتری خواهند بود.
open source است
مانند هر پروژه open source دیگری می توانید سورس asp.net mvc را دانلود کرده، تغییر دهید و مجددا برای استفاده خودتان کامپایل کنید.
می توانید از جزئیات پیاده سازی آن مطلع شوید و تکنیک های بکار رفته را یاد بگیرید.
می توانید در صورت داشتن باگی در سورس خود آن را رفع کنید.

برنامه نویسی با MVC نسبت به webform بسیار منسجم تر است.
در asp.net mvc با معرفی Area ها پروژه های بزرگ را می توان به صورت منظم و توسط تیم برنامه نویسی به صورت موازی توسعه داد.

این مجموعه ویدیوی آموزشی برای آشنایی شما با Asp.net mvc 3 تهیه شده است این مجموعه که توسط scott Allen ارائه می شود با نکات و ویژگی های جدید Asp.net mvc 3 آشنا خواهید شد.
1- مقدمه
در این سری ویدیو ، با مفهوم mvc و چگونگی چیاده سازی آن در asp.net  آشنا خواهید شد و به صورت مختصر با Model View Controller و الگوی mvc آشنا می شوید.

2-در بخش دوم این اموزش با Razor که یک موتور پیاده سازی خروجی Html است اشنا می شوید و یاد خواهید گرفت تا از ریزه کاری های Razor برای ترکیب #C و html استفاده کنید.

3- بحث کنترلر ها و تغییرات صورت گرفته در ورژن 3  Asp.net mvc را در فصل سوم یاد خواهید گرفت.
4-در فصل چهارم با مدل و نحوه اعتبار سنجی داده در asp.net mvc آشنا خواهید شد. validation, client validation و Custom validation از جمله مباحث این فصل خواهد بود.

5- در این فصل با افزونه مدیریت بسته های visual studio با نام Nuget آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت تا چگونه از بسته های نرم افزاری نوشته شده توسط دیگریان استفاده کنید.نحوه استفاده از power shell در این فصل آموزش داده خواهد شد.

6- در این فصل با مفهوم injection در asp.net  آشنا خواهید شد و لزوم استفاده از injection را خواهید فهمید.
 

آموزش برنامه نویسی asp.net mvc 3

ارسال نظر
Captcha