سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش دفاع شخصی از طریق آموزش صحیح نقاط فشار واقعی

عنوان انگلیسی: Authentic pressure points

 
این مجموعه آموزش ویدیویی که توسط آقای مستر سکات روجرز آموزش داده می شود، تکنیک های کیوکوشوجوتسو را نشان می دهد که می تواند برای مقابله با هر حمله کننده ای صرف نظر از هنر رزمی که دارد، به کار برده شوند. این مجموعه حاصل تجربه مدرس است و تنها حاوی مطالب تئوری نیست.
 
نقاط فشار
 
نقاط فشار (در زبان ژاپنی کیوشو) در حیطه هنرهای رزمی، به نواحی از بدن اشاره می کنند که زمانی که به شیوه ای ویژه مورد فشارواقع شوند درد بسیار زیادی تولید می کنند. پایه و اساس نقاط فشار در یک مدرسه هنرهای رزمی قدیمی ژاپنی در قرن 17 مطرح شد. توجه ویژه به نقاط فشار در مبارزه برای اولین بار در افسانه Wuxia چینی پدیدار شد و با نام دیم ماک (Dim Mak) و به معنی لمس کردن مرگبار(Death Touch) در فرهنگ غربی از سال 1960 به بعد استفاده شد.
سکات روجرز دارای رتبه ارشد کمر سیاه دان 4 در اوکیناوا کمپو، متخصص کیوکوشوجوتسو، کمر سیاه دان 3 تکواندو کره ای ، و کمر سیاه دان 1 تای جوتسو ژاپنی می باشد. او همچنین در چندین هنر دیگر به صورت ترکیبی فعالیت داشته است که قابل توجه ترین آنها عبارت اند از: بوکس غربی و کونگ فو وینگ چان. سکات روجرز زیر نظر چندین فوق ارشد با درجات 9 و 10 تمرین آموخته است. از جمله این افراد جورج ا دیلمن (ریوکیو کمپو) و سوه چونگ کانگ (تکواندو) هستند.
 
اسکات روجرز
 
این مجموعه شامل مهمترین نقاط در سیستم کیوشوجوتسو، شامل نقاط دست ها و پاها می باشد.نقاط عملی و اثرگذار بدن با زاویه و جهت درست برای عمل به شما آموزش داده می شود. در این دوره با آموزش و نشان دادن ترکیب های طراحی شده برای دستیابی به حداکثر کنترل بر حریف (شخص تهاجم کننده)، نحوه ضعیف کردن یک نقطه توسط نقاط دیگر به شما آموزش داده می شود.
 
روش
 
روش های احیا را که به شما امکان می دهند نتیجه خطراتی را که شما مسبب آنها هستید را برعکس کنید، به شما نشان داده می شود.
 
این مجموعه شامل 9 بخش می باشد که عبارت اند از:
 
1- Arms and Set-Ups
2- Head, Neck and Torso
3- Simple Attacks
4- Pressure Points Knockouts
5- Pressure Points and Grappling
6- Advanced Pressure Point Fighting Strategies
7- Fingertip Power
8- Pressure Point Sticking Hands and Other Two-Person Drills
9- How to Attack Pressure Points Using Kicking Techniques
 

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

ابوالفضل در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۳ [۷:۰۹:۲۵ PM]

خيلي خوب بود .ولي اگه بشه تو فيلم ها تكنيك هاي زيادي آموزش بدين. بازم ممممنون

ارسال نظر
Captcha