سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

بالینتاواک اسکریما

عنوان انگلیسی: balintawak eskrima

 

هنرهای رزمی فیلیپین افراد را بیشتر تمرین می دهند و بیشتر جذب می کنند. هنر آرنیس (اسکریما یا کالی) نیز یک هنر فیلیپینی است. هنر دست زدن به چوب (آرنیس) یکی از جنبه های این هنر جنگی ترسناک است. اگرچه آموزش این هنر با سلاح شروع می شود، اما تکنیک های دست خالی، به دام انداختن و تخریب اندام نیز بخش هایی از این هنر است.

 


Gmaster Nick  Elizar، استاد فیلیپینی این هنر، سال های زیادی با بنیانگذار اسکریما، Anciong Bacon بالینتاواک اسکریما را مطالعه کرد. او در این دی وی دی به شما تکنیک های مبارزه اسکریما را آموزش می دهد.

 

بالینتاواک اسکریما به خاطر تکنیک های رزمی اش با چوب ساده از فاصله ی کوتاه مشهور شده است. در کل، در سبک های فیلیپینی بر فاصله ی کوتاه در مبارزه تاکید زیادی می کنند. به علاوه زاویه ی برخورد با حریف نیز مهم است و بر اساس این ها، حرکات جابجایی پا در حین مبارزه تغییر می کند.

 

Gmaster Nick Elizar با این ویدئو شما را به کشف مهم ترین برنامه های آموزشی اش دعوت می کند. متد آموزشی او شما را در یافتن و تلفیق مهارت ها و تیزبینی های مبارزه با چوب مطمئن می سازد. مهم نیست میزان تمرین تان چقدر است، بلکه حملات چندگانه و آزاد به سوی همکار، برخی روش های خلع سلاح کردن، تمرین با دست خالی و کاربرد همه ی این تکنیک ها مهم است.

 

این دی وی دی به شما اصلی محکم و قوی برای پیشرفت خود و شاگردان تان ارائه می دهد.

 


آموزش اسکریما

 

آموزش اسکریما

 

آموزش مبارزه با چوب اسکریما

 

gmaster nick elizarاستاد

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha