سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش هنر رزمی بیو جی (Biu Ji)

آموزش هنر رزمی بیو جی (Biu Ji)

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۸/۳۸۱ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه

آموزش هنر رزمی بیو جی (Biu Ji)


Biu Ji - Thrusting Fingers/Focused Power


این مجموعه شامل هر 2 سری آموزش بیو جی است  که توسط آقای بنی منگ آموزش داده می شود.
این محصول پنجمین سری از ویدیوهای منتشر شده توسط Ving Tsun Museum بر اساس سیستم Yip Man است.Biu Ji سومین شکل در سیستم Yip Man است که تکمیل کننده شکل/فرم های سه تایی است. این ویدیو شما را با سطح پیشرفته تمرینات آشنا می کند و بر روی اصول و طبیعت شکل های Biu Ji  به همراه معنی نام تکنیک ها تمرکز دارد.
در قسمت اول مجموعه Biu Ji، بر روی تولید حداکثر توان و انتقال این توان به نقاط نهایی مانند انگشتان، ساعد، آرنج و ...تمرکز می کند. تمرکز بعدی این مجموعه بر روی Gau Gap Sau  یا دستان اضطراری برای آموزش شما برای بازیابی از شرایط وخیم است. این آموزش ویدیویی همچنین شامل دنباله هاو اصول این شکل از مبارزه است. اطلاعات در این آموزش به چند شیوه ارائه می شود که عبارت اند از: انفرادی، نشان دادن توسط دستیار و یا از طریق کاربرد تکنیک. این کار باعث می شود که شما بتوانید سادگی، صراحت، و کارایی وینگ چان را ببینید.

biu ji


در قسمت دوم، از طریق تمرین و تعلیم شاگرد بیو جی به عمق طبیعت مبارزه وینگ چون در سطح Chi Sau وارد می شوید. این تمرینات و تعلیمات مستقیما به سری بیو جی وابسته هستند که موجب تقویت مکانیک بدن می شوند و عنصر تاکتیک و قدرت متمرکز شده را معرفی می کنند. بسیاری از تئوری های وینگ چان در این مجموعه از طریق مثال ها و کاربردهای آنها بررسی می شوند. با فراگرفتن مهارت هایی در این سطح شاگرد می تواند به سطح بالاتر ارتقا یابد و به صورت درست و آنی موقیعت خود در رنج های مختلف و با نهایت قدرت تغییر دهد تا به موقعیت بازیابی مناسب دست پیدا کند.

biu ji 2


benny mengدرباره بنی منگ (Benny Meng)


آقای منگ مدرس و رزمی کار بین المللی است که تمام زندگی خود را از سن 10 سالگی وقف یادگیری هنرهای رزمی کرده است. او بر اساس خبرهای ملی و منتشرات هنر های رزمی در میان بهترین رزمی کاران جهان قرار دارد. او در مقابل برخی از بهترین های دنیا در آمریکا و مشرق زمین مبارزه کرده است و به پیروزی رسیده است.
بنی منگ در سال 1982 شروع به تمرین کونگ فو وینگ چان کرد. او تحت نظرسیفو(مربی)، لی هوی سانگ (Lee Hoi Sang)، و موی یات ( Moy Yat)، و نیز گارت گی (Garrett Gee )  تعلیم دیده است. او در سال 1993، Ving Tsuan Museum را تاسیس کرد. بنی منگ دارای گواهینامه مدرس ارشد درجه 7 است.

وینگ چان (wing chun) چیست؟

وینگ چان شکل بسیار ویژه و علمی از هنرهای رزمی می باشد که سبکی از کنگ فو محسوب می شود که از چین سرچشمه گرفته است. در وینگ چون مبارزه با تماس و فاصله کم ار حربف انجام می شود و شامل ضربات سریع دست و پا به همراه دفاع شدید می باشد که از طریق حرکات پا تعدیل می شود. اثر بخشی وینگ چان به دلیل تعدیل مناسب ضربات /حملات با دفاع همزمان (و برعکس) می باشد. به دلیل همین اثربخشی، وینگ چان به شکلی از دفاع شخصی موثر تبدیل شده است. شاگردان این سبک باید یادبگیرند چگونه مقدار صحیح انرژی را انتقال دهند، در حالی که همچنان ریلکس باقی بمانند. یک آموزش دهنده خوب وینگ چو که سیفو نامیده می شود(Wing Chun Sifu) به شاگردان یاد می دهد که چگونه با تغییر موقعیت و چرخش (به جای روبرو شدن با آن) بر نیرو غلبه کنند. این سبک از ضربات پا، جاروب، ضربات کف دست، مشت و نیز گیرانداختن/گرفتن و تکنیک های کنترلی به عنوان مهمات استفاده می کند.
 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha