سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسوی برزیلی- تکنیک های پیشرفته

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۷/۸۸۲ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۵۵ دقیقه

 
عنوان انگلیسی: Brazilian Jiu-Jitsu - advanced techniques

جوجیتسوی برزیلی یک هنر رزمی نرم و انعطاف پذیر است که دارای وضعیت های تدافعی و تهاجمی می باشد. ازجمله اصول مهم جوجیتسوی برزیلی می توان به تاکید بر روی بکار بردن حداقل انرژی جهت بدست آوردن حداکثر کارایی اشاره کرد. مزیت این کار آن است که رزمی کاری که دارای فیزیک بدنی کوچکتری است قادر باشد در مقابل حریفی که از او بزرگتر و قوی تر است به پیروزی برسد.

 

جوجیتسوی برزیلی


ازجمله تکنیک هایی که در جوجیتسو می توان با آن در مقابل حریف پیروز شد می توان تکنیک های خفه کردن، شکستن مفاصل، پرتاب کردن، ضربات دست و پا، به هم زدن تعادل حریف و غیره اشاره کرد. جوجیتسو تاکید زیادی به مبارزه بر روی زمین دارد و هدف از مبارزه آن است که از برخورد ضربات دست و پای حریف اجتناب کنید.

 

تکنیک های جوجیتسو


 تمرین کنندگان جوجیتسوی برزیلی از نبرد نهایی زمین استفاده می کنند. آنها طیف گسترده ای از تکنیک های قفل بازو (شانه، آرنج، مچ دست) قفل پا(زانو، مچ پا، پا) قفل گردن و چوک ها را بکار می برند. جوجیتسوی برزیلی نشان دهنده تخصص در مبارزه زمینی با کشف موقعیت های خاص جدید مانند گارد (که در آن پشت به زمین، دور کمر حریف را با پاهای خود قفل می کنید) است که شما را قادر به دفاع در برابر تکنیک های ارسالی و قادر به خروج می کند.
در این DVD آموزشی به معرفی تکنیک های پیشرفته جوجیتسوی برزیلی پرداخته و آنها را با جزئیات کامل به شما آموزش خواهیم داد.
 

جوجیتسو

برچسب ها: جوجیتسو

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha