سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسوی برزیلی- تکنیک های اصلی جوجیتسو، اسرار جزئیات

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۵/۳۰۵ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه

عنوان انگلیسی: brazilian jiu jitsu basic techniques

 

حدود 95 درصد از مبارزات  خیابانی بر روی زمین پایان می یابند، از این رو داشتن مهارت های زمینی برای دفاع از خود بسیار مهم هستند. انداختن مهاجم به زمین شما را در موقعیت برتر قرار داده و احتمال اینکه شما مبارزه را با موفقیت به پایان برسانید 80 درصد افزایش خواهد یافت( البته اگر تنها یک مهاجم وجود داشته باشد).

 

تکنیک های جوجیتسو

 

بعضی اوقات فقط یک اینچ اخلاف در فاصله می تواند منجر به شکستگی استخوان و یا از هوش رفتن شخص شود. به همین جهت لازم دانستیم که در این محصول آموزشی به برسی جزئیات و نحوه انجام تکنیک های ورزشی بپردازیم.

 

آموزش جوجیتسو


فیلم های زیادی در مورد تکنیک های اصلی جوجیتسوی برزیلی وجود دارد. در بیشتر مواقع که می خواهید شروع به یادگیری تکنیک های اصلی کنید نمی دانید که باید از کجا آغاز کنید. این آموزش از زبان استاد Barbosa که یک جوجیتسوکار مشهور دنیا بوده و عناوین زیادی در مسابقات بین المللی دریافت کرده است گفته می شود.

 

جوجیتسوی برزیلی


همانطور که می دانید تکنیک ها و موقعیت های بیشماری در BJJ وجود دارد. جوجیتسو ریشه در جودو دارد اما با توجه به مبارزه زمینی، فراتر از آن رفته است. مهم است که بدانید هیچ ضربه ای در جوجیتسو وجود ندارد به همین جهت شما باید تکنیک های قابل توجه و منحصربه فردی را به آن اضافه کنید.
 

ارسال نظر
Captcha