سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسوی برزیلی- هنر مبارزه

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۳/۱۵۶ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

عنوان انگلیسی: BRAZILIAN JIU-JITSU - The art of Combat

روز به روز بر تعداد افراد علاقه مند به جوجیتسوی برزیلی افزوده می شود. سبک های مبارزاتی متفاوتی در جوجیتسو وجود دارد. در ابتدای شروع بکار این ورزش، مبارزات بطور عمده بر روی زمین انجام می شدند، اما پس از مدتی با دیگر هنرهای رزمی ازجمله هنرهای رزمی ترکیبی و جودو در هم آمیخته شده و تمرکز بیشتری بر روی انجام تکنیک های دقیق تر داشته است.

 

آموزش جوجیتسو


مهم نیست که شما یک تازه کار هستید یا یک استاد حرفه ای جوجیتسو، بلکه این نکته مهم است که ماهیت سبک های مختلف مبارزاتی جوجیتسوی برزیلی را بدانید و آنها را درک کنید. در این DVD آموزشی به ذکر و آموزش جنبه های بیشتری از مبارزه در جوجیتسو خواهیم پرداخت.

 

مبارزه جوجیتسو


این یک مجموعه منحصربه فرد است که به کشف هنرهای رزمی برزیلی می پردازد. این ویدیوی آموزشی برای افراد مبتدی، حرفه ای و متخصص که دوست دارند هر چیزی را با نکات و جزئیات کامل آن یاد بگیرند مناسب است. در این DVD آموزشی تکنیک های پیشرفته در موقعیت های مختلف جوجیتسوی برزیلی را ارائه خواهیم داد. آنچه من "هنر مبارزه می نامم" شناخت خوبی از موقعیت های اساسی مختلف BJJ (ایستادن، عبور از گارد، به زمین انداختن، نیمه گارد، عقب و غیره) است. به همین دلیل 80 درصد تکنیک هایی که در این DVD مشاهده خواهید کرد در NO-GI قابل دستیابی هستند.

 

آموزش مبارزه در جوجیتسو


Luc Farrando که صاحب عناوینی همچون قهرمانی در پنجمین دور مسابقات کوپا دل موندو (Copa del Mondo)، برنده چند تورنمنت بین المللی، کسب کمربند سیاه دان 2 جوجیتسوی برزیلی در سال 2009، کمربند سیاه جودو و عضو سابق تیم ملی جوانان فرانسه می باشد دیدگاه خود را در مورد مبارزه در جوجیتسوی برزیلی به شما ارائه خواهد داد.

 

ارسال نظر
Captcha