سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسوی برزیلی- اسرار عبور از گارد

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۲/۲۲۴ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۵۳ دقیقه

عنوان انگلیسی: BRAZILIAN JIU-JITSU The secrets of guard passing

جوجیتسوی برزیلی هنر رزمی است که به افراد کوچکتر یاد می دهد چگونه با استفاده از اهرم و تکنیک های مناسب، در مقابل حریف های بزرگتر، از خود دفاع کنند. کلید موفقیت در جوجیتسو و بدست آوردن جایگاه برتر مستلزم استفاده از چوک های متعدد سبک، نگه داشتن ها، قفل کردن ها و گارد مناسب می باشد. در این DVD آموزشی به شما یاد خواهیم داد که چگونه از گاردهای حریف عبور کنید.

 

جوجیتسوی برزیلی

 

این آموزش ویدیویی که اسرار عبور از گارد را به شما می آموزد توسط مارک آنتونیو باربوسا (Marco Antonio Barbosa) که یکی از معروف ترین اساتید برجسته جوجیتسوی برزیلی است آموزش داده خواهد شد. در استراتژی های خود، افرادی هستند که دفاع می کنند و افرادی دیگر که تصمیم می گیرند که با عبور از گارد حریف به او حمله کنند. با استفاده از این آموزش، در بسیاری از موارد روش انتقال گارد را پیدا خواهید کرد. کسانیکه دفاع کردن را انتخاب می کنند وضعیت را برای جلوگیری از عبور از گاردشان درک خواهند کرد.

 

آموزش جوجیتسوی برزیلی


با توجه به عبارت " شیطان در جزئیات است" نباید هیچ چیزی را به شانس واگذار کنید. یکی از مشکلاتی که افراد مبتدی با آن مواجه می شوند این است که پس از چند بار اجرای تکنیک ها تصور می کنند که آن را بطور کامل یاد گرفته و تحت کنترل دارند. اما کسانی که جزئیات بیشتری را در نظر دارند و آثار عمیق آن را حس می کنند قوی تر خواهند بود. در این ویدیوی آموزشی افراد مبتدی و حرفه ای می توانند کلیه اسرار برای عبور از گاردها را به صورت گام به گام یاد بگیرند.
در این مجموعه آموزشی خواهید دید که حتی ساده ترین روش هم پر از جزئیات است. استاد باربوسا (Barbosa) در بسیاری از مسابقات جودو و جوجیتسو به پیروزی رسیده است، ازجمله این مبارزات که او را نیز بسیار مشهور ساخت پیروزی در مقابل Royler Gracie بود.
 

جوجیتسو

ارسال نظر
Captcha