سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جیوجیتسو برزیلی (Brazilian Jiu-Jitsu) تکنیک های پایه

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۵/۴۶۹ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۷۰ دقیقه

عنوان انگلیسی: Brazilian Jiu-Jitsu

جیوجیتسوی برزیلی یک هنر رزمی برزیلی از نوع جیو جیتسو است که توسط میتسویو مائدا (Mitsuyo Maéda) به آنجا آورده شده و بعدها توسط خانواده گریسی (Gracie) توسعه یافت. این هنر رزمی جوان بوده و هنوز در حال تکامل است. ریشه جوجیتسوی ژاپنی و برزیلی به کشتی بر می گردد که می توان آن را با کیمونو و یا بدون آن انجام داد. هر روش با استفاده از یک چوک یا در رفتگی (پشت گردن، شانه، آرنج، مچ دست، لگن، زانو و مچ پا) تکمیل شده و همچنین بدون جابجایی مفصل انجام خواهد شد.

 

جوجیتسوی برزیلی


در جوجیتسوی برزیلی تاکید بیشتری بر روی فنون گلاویز شدن شده و هیچ ضربه ای در آن زده نخواهد شد. تفاوت زیادی بین جوجیتسوی برزیلی با جودو و جوجیتسو وجود دارد. در جودو تمرکز رزمی کار بر انداختن حریف بر روی زمین است در حالیکه در جوجیتسوی برزیلی بر روی کار در وضعیت خاک تمرکز می شود. علاوه براین، تفاوت زیادی بین جودو، جوجیتسو و جوجیتسوی برزیلی در قوانین مسابقات وجود دارد.
جوجیتسوی برزیلی هنر رزمی چالش برانگیزی است و به محض اینکه تصمیم به یادگیری آن گرفتید قدم در راهی طولانی برخواهید گذاشت. برخلاف اکثر هنرهای رزمی که بر مبارزه به صورت ایستاده همراه با ضربات مشت و پا تاکید دارند جیوجیتسوی برزیلی بر روی مبارزه در زمین متمرکز است، به همین دلیل حوزه تکنیکی در آن اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. تجربه نشان داده که در مبارزه خیابانی بین دو نفر، مبارزه اغلب بر روی زمین به پایان خواهد پذیرفت.

 

آموزش جوجیتسو


در جوجیتسوی برزیلی بر این اصل تاکید می شود که یک شخص کوچک تر و ضعیف تر با بکار گیری صحیح تکنیک ها و شناخت شیوه های جابجایی نیرو می تواند مهاجم بزرگ تر و قوی تر از خود را شکست دهد. درجه و دانش فنی هر شخص بسته به تکنیک هایی که او توان انجام آنها را دارد متفاوت است.
در این DVD آموزشی به برسی تکنیک های پایه جوجیتسوی برزیلی خواهیم پرداخت. همه تکنیک ها در زوایای مختلف فیلم برداری شده و نشان داده می شوند تا جای هیچ شبهه و سوالی در مورد نحوه انجام آنها برایتان باقی نماند. اگر می خواهید تکنیک های پایه جوجیتسوی برزیلی را یاد بگیرید بهتر است که این محصول را از دست ندهید.
 

ارسال نظر
Captcha