سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نفس آتشین - هاجیمه کازومی

این ویدیو جدیدترین آموزش ویدیویی هاجیمه کازومی است که منتشر شده است و چیزی کاملا متفاوت از سایر آموزش هایی که قبلا در مورد رشته کیوکوشین ارائه شده است. در این ویدیو هاجیمه کازومی به همراه یک متخصص یوگا به  آموزش نحوه تنفس و استفاده از سیستم انرژ (کی ) ki می پردازد آنها سیستم kundalini yoga را در هنر رزمی کیوکوشین ادغام کرده اند.

در سطوح حرفه ای ورزشهای رزمی، هر رزمی کار حرفه ای پس از سالها تمرین به این نکته پی می برد که جسم فیزیکی دارای محدودیت هایی است که در صورتی که ما هنر رزمی را فقط فعالیتی فیزیکی بدانیم در نقطه ای متوقف خواهیم شد. به همین دلیل در سطوح حرفه ای رزمی کاران به دنبال روشهایی بالا بردن مهارت های معنوی و ذهنی خود هستند تعداد از ذن استفاده می کنند تعدادی یوگا کار می کنند و تعدادی هم به مدیتیشن به روشهای مختلف می پردازند.
نفس آتشین ترجمه اصطلاح  breath of fire است که هدف آن بالا بردن قدرت بدنی و سرعت رزمی کار است. این سیستم یک سیستم تنفسی به همراه حرکاتی همانند یوگا است که سالیان متمادی است توسط تعداد کمی از  استادان هنر های رزمی مورد استفاده قرار گرفته است اما به تازگی هاجیمه کازومی این سیستم را در سبک جدید خود، پس از جدایی از IKO1 گنجانده است.این ویدیوی آموزشی نحوه تمرین و آموزش نفس آتشین است.

آموزش کیوکوشین هاجیمه کازومی

ارسال نظر
Captcha