سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش عملی Asp net mvc 3 سایت pluralsight

آموزش عملی Asp net mvc 3 سایت pluralsight

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۴/۵۴۲ بازدید
  • زبان: نامعلوم
  • تعداد: ۰ حلقه

آموزش برنامه نویسی  Asp.net mvc 3عنوان به انگلیسی:building applications with asp.net mvc 3
زبان:انگلیسی
تعداد:1 DVD

Asp.net mvc 3  یک پلتفرم برنامه نویسی تحت وب است که بر روی Asp.net  نوشته شده است. این پلتفرم با وجود نوظهور بودن بسیار محبوب است و سرعت رشد آن بسیار سریع است. تا کنون سه ورژن از این پلتفرم ارائه شده است. Asp.net mvc 3 دارای ویژگی های جدید و بسیار مفیدی نسبت به ورژن های قبلیآن است. این پلتفرم برنامه نویسی تحت وب، به صورت سورس باز است و شما هم می توانید به سورس آن دسترسی داشته باشید و آن را تغییر دهید و سپس کامپایل کنید  و از آن استفاده کنید اما به دلیل جامع بودن آن نیازی به این کار ندارید.


الگوی برنامه نویسی MVC مخفف Model View - controller است که در آن سعی می شود تا مشکلات و مسائل قسمت های مختلف یک پروژه نرم افزاری جدا از یکدیگر بررسی شوند و سپس حل شوند. در این مدل برنامه نویسی، اعضای یک تیم می توانند به صورت موازی پروژه را جلو ببرند و توسعه پروژه در آینده بسیار راحت و سازماندهی شده خواهد بود.MVC نزدیک به چند دهه است که وارد زبان های برنامه نویسی شده است اما در زبانهای تحت .net برای اولین بار در ASP.net mvc پیاده سازی شد. همینک یک تیم برنامه نویسی بسیار قوی در مایکروسافت، کار توسعه و پشتیبانی آن را به عهده دارند.برنامه نویس های زیادی هم در سراسر دنیا در حال ساخت ماژول های متنوع برای این پروژه هستند که می توانید به آسانی و با چند کلیک ماژول های مورد نظر خود را نصب کنید.


اما بهترین راه آموزش یک زبان از طریق تمرین و یا ساخت یک پروژه واقعی است.در این  مجموعه ویدیوی آموزشی که توسط سایت Pluralsight ارائه شده است. ضمن معرفی و آشنایی با Asp.net mvc ، به صورت قدم به قدم یک وبسایت نقد رستوران را خواهید ساخت و جزئیات یک پروژه نرم افزاری را از طراحی تا برنامه نویسی و Deploy کردن یاد خواهید گرفت. مهم نیست که چقدر با برنامه نویسی وبسایت آشنا هستید این مجموعه برای کسانی هم که مدت زیادی است که با Asp.net mvc کار می کنند نکات زیادی را یاد می دهد این مجموعه برای همه برنامه نویسان Asp.netmvc ، چه حرفه ای و چه مقدماتی بسیار مفید است و با ریزه کاریها و فرایند ها پشت صحنه در ASp.net mvc آشنا خواهید شد.

سرفصل های آموزشی این مجموعه به صورت زیر است.
01 -مقدمه ای بر Asp.net mVC3
02 -آشنایی با کنترلر ها در MVC 3
03 - Razor Views in ASP.NET MVC 3
04 - کار با داده در Asp.net mvc 3
05 - ادامه کار با داده در Asp.net mvc 3
06 - Ajax و javascript در asp.net mvc 3
07 - امنیت در Asp.net mvc 3
08 - پایه و اساس Asp.net  برای mvc 3
09 - آزمون واحد برای Asp.net mvc 3

 

آموزش برنامه نویسی Asp.net mvc 3

نظرات کاربران

مهسا ایزدی در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۲۹ [۲:۳۸:۱۹ PM]

عالیه به نظر

ارسال نظر
Captcha