سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

Chi kung برای سلامتی توسط Terence(Terry)Dunn

Chi kung برای سلامتی توسط Terence(Terry)Dunn

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۰/۰۴۱ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه

Chi kung برای سلامتی توسط Terence(Terry)Dunn

Chi kung for health Terry Dunn


"چی کونگ برای سلامتی" مجموعه ای عالی توسط ترنس دان  است که از سری های تای چی برای سلامتی ساخته شده است .این مجموعه سیستم قابل توجه و بسیار کمیاب چی کونگ پزشکی را که بیش از 400 سال قبل توسط ارشد تائویست افسانه ای، فنگ تائو فه، در مدرسه Ehrmei Mountain ابداع شده است را آموزش می دهد. این سیستم " Flying Phoenix Heavenly Healing Chi Meditations  " نامیده می شود. این سیستم در میان 6 نسل از تائویست های با اصل و نسب بی نقص حفظ شده است. این دانش مقدس حالا برای عموم به عنوان برنامه ای دقیق، ایمن، و داینامیک در دسترس است تا برای سلامتی، شفا و تهذیب مورد استفاده قرار گیرد.


ترنس دان (Terence Dunn)


ترنس دان مدرس خبره چینی در زمینه هنر های رزمی، yogic، و هنرهای مربوط به سلامتی است که بیش از 30 سال فعالیت داشته است. او دارای مدارکی از دانشگاه های Yale و هاروارد است و از کسانی است که روش سلامتی شرقی را به دنیای غرب معرفی کرد.او اولین برنامه های تای چی و چی کونگ درمانی بدون بستری را در مراکز اصلی درمانی راه اندازی کرد و اولین مدرس تمام وقت تای چی در مسابقات بسکتبال NBA شد که در تیم Los Angeles Lakers و در فصل قهرمانی سال 2001 انجام شد.

terry


چی کونگ (qigpng)


چی کونگ به معنی "تمرین انرژی" است که یک هنررزمی چینی برای سلامت بدن است. چی کونگ باعث بارورشدن انرژی طبیعی و ذاتی بدن برای تاثیر بر سلامتی بدن و طول عمر می شود.برای بیش از 4000 سال، چی کونگ راز یوگا بوده است که باعث دگرگونی عظیمی در هنرهای رزمی و پزشکی سنتی چینی شده است.

بخش اول: Five Basic Standing Meditations

در این بخش  به 5 مدیتیشن اساسی در حالت ایستاده پرداخته می شود که عبارت اند از:


    Monk Holding Pearl
Monk Gazing At Moon
Monk Holding Peach
Bending the Bows
Wind Above the Clouds

standing


بخش دوم:
در این بخش 6 مدیتیش در حالت نشسته بررسی و آموزش داده می شود. در میان آنها 3 مدیتیشن اساسی نشسته و 3 مدیتیشن راهب در خدمت شراب" monk serves wine " هستند. همه آنها در حالت نشسته انجام می شوند و از کنترل تنفس با حرکات دست چی کونگ استفاده می کنند.

seating

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha