سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش بدنسازی زندانیان آمریکا 4- حرکت پل

عنوان انگلیسی :Convict Conditioning, Volume 4: Advanced Bridging: Forging an Iron Spine

 

DVD چهارم از مجموعه بدنسازی زندانیان به آموزش حرکت پل می پردازد.شاید شما هم حرکت پل را دیده باشید حرکتی که با انعطاف پذیری و همچنین توانایی ماهیچه های دست،کمر و ستون فقرات و ... مستقیما در ارتباط است شاید شما هم این حرکت را در ورزشی همانند یوگا دیده باشید این حرکت در ورزش یوگا یک حرکت ایستا است و شما فقط در حالت پل قرار خواهید گرفت و یپی خود را رها می سازید اگر می خواهید از این حرکت به عنوان حرکتی برای افزایش قدرت ماهیچه ای و خط مرکزی بدن و ستون فقرات خود استفاده کنید بایستی آن را به یک حرکت پویا تبدیل کنید.
هنگامی که تمرینی همانند بار فیکس و یا شنا سوئدی را انجام می دهید از ست ها و تعداد تکرار می گویید مثلا می گویید 2 ست 12 تایی.باید به حرکت پل هم به همین صورت نگاه کنید تا ماهیچه هایی را که در اجرای این حرکت درگیر می باشند را قوی سازید.
همانند دیگر ویدیو های بدنسازی زندانیان، شما با 10 تمرین نحوه اجرای صحیح این تمرین را یاد خواهید گرفت تمرینات از سطح بسیار ساده شروع می شود و با تسلط بر هر تمرین به سراغ تمرین پیشرفته تر خواهید رفت تا در نهایت استاد این حرکت شوید.

آموزش حرکت پل

نظرات کاربران

سعید در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۴ [۹:۴۴:۰۶ AM]

ببخشید اسم این حرکت اسکات ادکینز که با جهش به صورت جفت پا از حالت خوابیده از سر جاش بلند میشه چیه؟ با تمرین حرکت پل،ایا بعد از مدتی میشه اون حرکت رو زد؟

ارسال نظر
Captcha