سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش بدنسازی زندانیان آمریکا 3 - ساخت شکم شش تکه از جهنم

عنوان انگلیسی:Convict Conditioning, Volume 3: Leg Raises: Six Pack from Hell

 

Dvd سوم از مجموعه بدنسازی زندانیان به تمرینات میان تنه و ساخت عضلات شکم بدون استفاده از دستگاه و تجهیزات ورزشی و فقط با استفاده از وزن بدن می پردازد.در این مجموعه شما انواع حرکات کرانچ را به صورت صحیح که برای ساخت عضلات شکم کاربرد دارد یاد خواهید گرفت و همچنین یک سری تمرینات دیگری را که برای ساخت میان تنه قدرتمند کاربرد دارد فرا خواهید گرفت. این تمرینات برای تقویت خط میانی بردن کاربرد دارد که در همه ورزشهای استقامتی، میان تنه بخش مهمی از توانایی تحمل بن است و با داشتن میان تنه قوی می توانید مدت زمان تمرین و آمادگی خود را بالا ببرید.
تمرینات بسیار کاربردی این مجموعه شما را از تمرینات کسل کننده قبلی که برای سخت عضلات شش تکه انجام می دادید بی نیاز می کند و در مدت زمان کمتری خواهید توانست به هدف خود برسید.
مجموعه بدنسازی زندانیان در 5 DVD تهیه شده است که به صورت خلاصه می توان گفت که ایده آن این است که زندانیانی که در سلول های خود هیچ گونه امکانات ورزشی و تجهزیاتی ندارند چگونه به تمرین بدنسازی می پردازند.تمرینات ارائه شده در این مجموعه بر این نکته تاکید دارد که شما به هیچ وسیله و لوازم ورزشی دیگری غیر از بدن خود نیاز ندارید این مجموعه یکی از بهترین مجموعه های آموزشی جهان است که برای فیتنس و آمادگی جسمانی تهیه شده است.

 

آموزش ساخت شکم سس تکه

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha