سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش بدنسازی زندانیان آمریکا 2 - حرکات اسکوات

عنوان انگلیسی : Convict Conditioning 2- body weight squat

DVD دوم مجموعه ی بدنسازی زندانیان به آموزش تمرین اسکوات می پردازد.مجموعه بدنسازی زندانیان از 5 DVD تشکیل شده است که در هر DVD به آموزش یک مجموعه تمرین می پردازد این تمرینات از صفر شروع شده و پس از انجام کامل هر تمرین می توانید به تمرین بعدی در همان مجموعه بپردازید این مجموعه از بهترین مجموعه های بدنسازی بدون وزنه در جهان است.
اسکوات یکی از موثرترین تمرینات در آمادگی پایین تنه است. رزمی کاران و ورزشکارانی که خواهان پایین تنه قوی هستند از اهمیت تمرین اسکوات مطلع عستند خصوصا رزمی کاران رشته های آزاد که باید ضربات پایین تنه فلج کننده ای را تحمل کنند به خوبی می دانند که پایین تنه قوی در بسیاری از مبارزات برگ برنده است.
در این مجموعه آموزشی به آموزش انواع اسکوات می پردازد و انواع اسکواتها را در 10 تمرین به شما آموزش می دهد با انجام هر تمرین می توانید به تمرین بعدی بروید و در پایان این DVD مطمئنا از بسیاری از رقیبان خود یک سرو گردن بالاتر خواهید بود.
در این مجموعه پس از انجام هر تمرین به تمرین بعدی که نسبت به تمرین قبلی، کمی سخت تر است خواهید رفت و در نهایت شما قادر خواهید بود که تمرین اسکوات با یک پا را انجام دهید این تمرین یکی از سخت ترین تمرینات است و با انجام درست آن، دارای پاهایی قوی تر از 99% جمعیت خواهید بود.بسیاری از فعالیت های ما بر روی یک پا تمرکز دارد همانن پریدن، دویدن و ضربه زدن. در اسکوات یک پا شما قدرت یک پا را بالا خواهید برد و در نتیجه در فعالیت های مرتبط با آن هم بهوبد قابل ملاحظه ای خواهید دید.

 

آموزش حرکات اسکوات

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

خرید دستگاه بدنسازی در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۱ [۱:۴۸:۵۳ PM]

سلام ممنون از سایت خوبتون مطالب بسیار خوبی دارید واقعا روی محتوا و مقالاتتون کار شده همین طوری ادامه بدین مرسی

ارسال نظر
Captcha