سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تمرینات شکمی (عضلات شش گانه شکم)

آموزش تمرینات شکمی (عضلات شش گانه شکم)

  • قیمت: ۴۵/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۶/۵۹۳ بازدید
  • زبان: نا معلوم
  • تعداد: ۱ حلقه

 

آموزش تمرینات شکمی (عضلات شش گانه شکم)

 

نام انگلیسی دوره: Core Cuts
 
نحوه استفاده:
این مجموعه آموزش ویدیویی شامل 6 روال اصلی که می توانند به صورت انفرادی انجام شوند. زمانی که شما مدت کمی برای تمرین دارید یا می خواهید برای دستیابی به شرایط ایده آل بدنی برای استفاده در ورزش (شرایط) دیگری از این تمرینات استفاده کنید، این امکان وجود دارد که هر کدام از این 6 روال جداگانه انجام شوند. شما همچنین می توانید این روال ها را با یکدیگر ترکیب کرده و به این ترتیب تمرین طولانی تری داشته باشید و بتوانید تمام قسمت های شکم خود را از تمام زوایا تحت فشار و تمرین قرار دهید. این 6 روال شش قسمت مختلف عضلات شکمی را تحت تاثیر قرار می دهند. 
در این مجموعه شما ابتدا با یک مرحله گرم  کردن شروع می کنید که شکم شما را برای ادامه تمرینات آماده می کند. سپس شما می توانید از تمرینات مختلف شکمی ارائه شده شامل تمرینات باتوپ پلاستیکی(پزشکی)، تحت فشار دادن شکم در حال زانو زدن، تمرینات شکم با توپ پلاستیکی تعادلی، و نیز تعدادی از روش های معمول کار بر روی زمین که در آنها تغییراتی جدید اعمال شده است، برای تقویت عضلات شکمی خود استفاده کنید. در دو قسمت آموزش از توپ پزشکی برای تمرین استفاده شده است، این توپ ها مقاومت را افزایش می دهند و دامنه حرکات اهرمی را نیز افزایش می دهند. توپ تعادلی در دو قسمت دیگر مورد استفاده قرار گرفته است، این توپ به تعادل حرکات کمک می کند و به شما امکان می دهد حرکات را در دامنه حرکتی کامل انجام دهید. بقیه قسمت ها از ابزار خاصی استفاده نمی کنند، این قسمتها بر روی حرکات کلاسیک بر روی کف اتاق تمرکز دارند.
 
تمرینات شکمی
 
هر کدام از مراحل عضلات شکم شما را از راه های مختلفی تحت فشار قرار می دهند. انجام کامل سری، آمادگی شکمی شما را به یک سطح کاملا جدید ارتقا می دهد. 
این تمرینات مشترکا  توسط آقای راب گلیک و خانم کیمبرلی سپرین آموزش داده می شود، که در ادامه مختصری در مورد این دو نفر بیان می شود.
 

راب گلیک (Rob Glick)

آقای گلیک از افراد حرفه ای مورد تحسین قرار گرفته در آمادگی جسمانی و مشاور حرفه ای آمادگی جسمانی برای Global Fitness Solutions می باشد. ایشان برنده جایزه هایی برای بهترین ارائه می باشد، از جمله این جوایز جایزه CanFitPro 2006 وجایزه ECA 2005 می باشد.ایشان مدرک کارشناسی در رشته علوم تمرینی دارد، مدرس شبکه Exercise TV می باشد، رهبر بسیاری از ویدیو های آمادگی جسمانی است، و ... 
 
rob glick
 

کیمبرلی سپرین (Kimberly Spreen)

خانم سپرین رئیس ملی Group Fitness برای Life Time Fitness ، از شرکت های پیشگام "زندگی به روش سلامت" است، که در بیش از 80 مرکز در سراسر آمریکا فعالیت می  کند. ایشان عضو IDEA Program Director Committee، یکی از مدرسان شبکه Exercise TV، و نیز مدرس بسیاری از ویدیوهای آموزشی ، و... می باشد. خانم سپرین به خاطر اشتیاق،  جدیت و حس شوخ طبعی مشهور است و در سراسر جهان به عنوان ارائه دهنده، انگیزه دهنده و ادامه حمایت آموزشی سفر می کند.
 
spreen
ارسال نظر
Captcha