سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش زبان انگلیسی Effortless English

آموزش زبان انگلیسی Effortless English

  • قیمت: ۶۰/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۷/۲۱۴ بازدید
  • زبان: نامعلوم
  • تعداد: ۰ حلقه

 آموزش زبان انگلیسی Effortless English


تعداد: 2DVD


آیا زمانی که تلاش می کنید انگلیسی صحبت کنید احساس خجالت یا عصبانیت می کنید؟ این مشکل شما نیست. بلکه مشکل ناشی از بیشتر کلاس ها، معلم ها، کتاب  ها و روش هایی است که تا بحال توسط آنها آموزش داده شده اید. با استفاده از روش جدید مجموعه حاضر Effortless English  شما یک جهشی در توانایی انگلیسی صحبت کردن خود را متوجه خواهید شد. شما احساس آرامش، خوشحالی و اعتماد به نفس بیشتری هنگام انگلیسی صحبت کردن خواهید داشت.


چرا از این مجموعه استفاده می کنیم؟


ایده ها و تحقیقاتی از محققانی از سراسر جهان را تصور کنید که درس هایی کاملا جدید از انگلیسی را ارائه می دهند. Effortless English از روش هایی استفاده می کند که واقعا موثر واقع می شوند. سیستم و  روش Effortless English کاملا جدید و متفاوت است. روش های قدیمی که از آنها استفاده کرده اید در مقایسه با این برنامه بلااستفاده هستند و شما تجربه ای کاملا متفاوت با این مجموعه خواهید داشت.
برای کسانی که نیاز به تمرین مکالمه و گوش دادن انگلیسی دارند این مجموعه راه حل مناسبی است. بر اساس ادعای مدیر این سیستم شما با این روش سریعتر از سایر روش ها می توانید یاد بگیرید، مخصوصا اگر از زمانبندی و تلاش توصیه شده در این دوره پیروی کنید


قدرت درس های انگلیسی مجموعه Effortless English


 آقای A.J Hoge این مجموعه را برای اهدافی بیش از آموزش زبان انگلیسی تهیه کرده است. او می خواهد مطمئن شود که هر درس مجموعه پر از پیام های مثبت و تشویق کننده هستند. با استفاده از این دروس شما انگلیسی، لغات، گرامر را یادمیگیرید و نیز قادر خواهید بود به روانی انگلیسی صحبت کنید. از اینها مهمتر اینکه شما احساس و افکار مثبت را در ذهن خود پرورش می دهید و این یکی از اهداف آقای Hoge  می باشد.

 hoge 


این دوره شامل 30 درس می باشد. در هر کدام از آنها شما درس مقاله اصلی، داستان کوتاه، نقطه نظرو همچنین تفسیر را خواهید داشت.از مقاله اصلی شما چیزهای جالب زیادی را یاد می گیرید، برای مثال یاد خواهید گرفت چگونه اعتماد به نفس داشته باشید، چگونه قوی باشید و هرگز تا رسیدن به اهدافتان تسلیم نشوید. در دروس داستان کوتاه درس و نقطه نظرنکات گرامری به شیوه ای بدون زحمت به شما آموزش داده می شود. علاوه بر اینها این مجموعه تشویق کننده نیز هست زیرا از داستان هایی استفاده شده است که به شما می آموزد چگونه با چالش ها روبه ررو شوید. هر کدام از 30 درس ارائه شده علاوه بر فایل های صوتی شامل متن کامل مکالمه های فایل های صوتی است. این متن ها در قالب فایل های PDF همراه مجموعه هستند. وجود این متن ها به فرایند یادگیری شما کمک می کند.
ویژگی این سیستم این است که می توانید آن را بر روی دستگاه پخش موسیقی (پخش کننده MP3)خود قرار دهید و در هر جایی که هستید از تمرین های آن استفاده کنید. یکی از کلید های موفقیت توسط این روش تمرین نامحدود آن است.
پایه و اساس این سیستم از کارهای تئوری سرچشمه می گیرد که در اواسط قرن بیستم به عنوان آموزش زبان ارتباطی شناخته می شد. این تئوری از این فرض ناشی می شد که زبان به طور طبیعی از فرآیند کپی برداری صداهایی که از اطراف می شنویم فرا گرفته می شود. همیشه فاصله ای بین یک تئوری و عملی کردن آن برای آموزش وجود دارد. در کلاس های درس قدیم معلم ها مرتب صحبت می کنند،و گرامر توضیح می دهند ولی بهترین راه برای دانش آموزان این است که آنها خودشان صحبت کنند و گرامر و لغات را توضیح دهند تا بتوانند مهارت مکالمه را در خود افزایش دهند. زبان تنها شامل صداها نیست، بلکه اشارات، بیان از طریق صورت و تن صدا نیز از جنبه های مهم زبان هستند. کسانی که از زبان در موقعیت واقعی استفاده می کنند باید اصطلاحات آن زبان را بدانند.
با انجام تمرینات پراکنده و تنها با دانستن مجرد قوانین گرامری نمی توان انتظار داشت کسی زبان یاد بگیرد. به همین دلیل است که میلیون ها نفر که سالیان زیاد در کلاس های درس مدارس زبان دوم به آنها تدریس می شود نمی توانند به آن زبان صحبت کنند.
مجموعه Effortless English  آقای A.J Hoge بر اساس اشتباهاتی است که در زندگی واقعی اتفاق می افتند.ترکیب روش و موضوعات استفاده شده در این مجموعه باعث بوجود آمدن مجموعه ای کامل شده است. این مجموعه به تمام کسانی که واقعا می خواهند اطمینان و اعتماد به نفس مکالمه انگلیسی خود را افزایش دهند توصیه می شود.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha