سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش زبان EngVid

آموزش های ویدیویی انگلیسی EngVid

تعداد :2 DVD

سایت EngVid یکی از محبوبترین سایتهای آموزش زبان است این سایت مدت کوتاهی پس از شروع فعالی خود به یکی از پرترافیکترین سایتهای آموزش زبان انگلیسی تبدیل شد. روش آموزش زبان انگلیسی در این سایت بسیار جالب است و برخلاف دیگر روشهای آموزش زبان انگلیسی که عموما خسته کننده است و زبان اموز پس از مدتی از ادامه کار منصرف می شود بسیار هیجان انگیز است در این سایت روش آموزش به اینگونه است که یکی از مربیان به آموزش چند نکته و اصطلاح در زبان انگلیسی می پردازد و کاربرد های آن را در جملات بیان می کند.

 

آموزش زبان انگلیسی


در این ویدیو ها بیشتر تکیه بر زبان انگلیسی محاوره ای است و بیشتر اصطلاحات و عبارات محاوره که مردم کوچه و بازار بیان می کنند به تفصیل شرح داده می شود.بدون شک آموزش های این مجموعه را در هیچ کتاب و یا ویدیوی آموزشی دیگری نخواهید یافت. این ویدیو ها در درس های کم بیان می شوند و وقت شما را نمی گیرند و در عین حال بیشترین کاربرد آموزشی را دارند.استفاده بهینه از زمان یکی از نقاط قوت این مجموعه است.

 

 آموزش گرامر زبان انگلیسی بسیاری از اصطلاحات و کاربرد های مختلف آن را که در این مجموعه مشاهده خواهید کرد را در هیچ کتاب دیگری نخواهید یافت  این مجموعه یکی از بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی است.
بیشتر موارد آموزشی در این مجموعه عبارتند از اصطلاحات و افعال دو کلمه ای، گرامر زبان انگلیسی ، مهارت های خواندن و نوشتن، تفاوت تافل و آیلتس، اصطلاحات و افعال تجاری، نحوه صحیح تلفظ کلمات  و ...

 

آموزش زبان انگلیسی idioms

آموزش ویدیویی زبان انگلیسی

ارسال نظر
Captcha