سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش انشین کاراته متد ساباکی

آموزش انشین کاراته (ساباکی)

 

انشین کاراته یکی از سبک های مشتق شده از کیوکوشین می باشد و توسط جوکو نینومیا در سال 1988 بنیانگذاری شد. نینومیا در اولین مسابقات کیوکوشین مقام سوم را بدست آورد و در مسابقات بزرگان کاراته مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
 در انشین کاراته  تمرکز بر روی دفع حرکات به روش کاربردی و با استفاده از جا خالی دادن و چرخش و کنار رفتن از خط حمله حریف می باشد و با استفاده از چرخش سعی می شود تا در نقطه کور حریف قرار گرفت و ضربات را وارد کرد. این روش با نام ساباکی شناخته شده است. ساباکی روشی قدرتمند و کارا برای دفع حملات و انجام ضد حمله های خطرناک و کاربردی است. رزمی کار انشین کاراته باید یتواند قدرت زمانبندی و عکس العمل خود را افزایش دهد تا بتواند به موقع در مقابل ضربات عکس العمل نشان دهد .ساباکی یک مفهوم ژاپنی است و عموما به معنی کنترل ضربات حریف و بلافاصله انجام حرکت بعدی است.در انشین کاراته ابتدا ضربه حریف کنترل شده و یا تغییر مسیر داده می شود و بلافاصله ضربات نهایی توسط مدافع اجرا می گردد.
در این مجموعه تکنیک های انشین آموزش داده می شود و نحوه اجرای صحیح ضربات از زاویه های مختلف نشان داده می شود.
برای ورزشکاران این رشته و همچنین دیگر کیوکوشین کاران و ورزشکاران سبک های آزاد رزمی، این مجموعه حاوی مطالب و تکنیک های مبارزه ای جدیدی است.

آموزش انشین کاراته متد ساباکی

آموزش انشین کاراته متد ساباکی در سه سی دی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha