سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسوی برزیلی- تکنیک های چوک، پایان دادن و گارد نیمه

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۸/۳۴۵ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۵۶ دقیقه

عنوان انگلیسی: BRAZILIAN JIU-JITSU Choke, finalization and guard passing techniques

جوجیتسو یک هنر رزمی نرم است که تقریبا در دسته بندی هنرهای رزمی پر آسیب قرار می گیرد. ریشه ابتدایی جوجیتسو به کشور ژاپن برمی گردد، هنرهای رزمی ژاپنی بطور معمول با دست های خالی و استفاده از نیروی حریف بر ضد او شکل می گیرد.

 

تکنیک های چوک


در زمان فئودال ها سامورایی ها مسلح بوده و زره پوش داشتند. به همین دلیل مردم عادی که سلاحی در دست نداشتند نمی توانستند از هنرهای رزمی مثل کاراته استفاده کنند. به همین جهت هنر رزمی طراحی شد که شامل گرفتن، پرتاب کردن، پیچاندن و قفل کردن مفاصل، به چالش کشیدن تمام قوای حریف، فرار کردن،برخورد ضربات مشت و پا را شامل بود.

 

جوجیتسو


اکثر تکنیک های جوجیتسوی برزیلی بر مبنای تکنیک های فنون درگیری جودو بوده و تا حدی از تکنیک های هاپکیدو نیز ایده گرفته اند. پس از مدتی جوجیتسوی برزیلی تکامل بیشتری پیدا کرده و تکنیک های بیشتری به آن اضافه شده و تمرینات جدیدی به روند آموزشی آن اضافه شدند. به این جهت جوجیتسوی برزیلی روز به روز غنی تر و کامل تر شده و توانست تا در دنیای امروزه جای خود را در بین هنرهای رزمی پیدا کند. علاوه بر این اساتید برزی هم برای این هنر رزمی تلاش بسیاری کرده و توانستند این سبک را متمایز از سبک ژاپنی آن به دنیا ارائه کنند.
 

آموزش جوجیتسو

برچسب ها: چوک جوجیتسو

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha