سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش بدنسازی با توپ ( زبان فارسی)

مو جود نیست

حتما شما هم در باشگاههای ورزشی، توپ های بدن سازی قد و نیم قدی را دیده اید که روی آنها می نشینند یا به آنها تکیه می دهند و ورزش می کنند.
چند سالی است که پای این توپ ها به بیشتر باشگاههای ورزشی باز شده است. شما می دانید این توپ ها برای چه ورزش هایی مناسبترند؟ می دانید باید آنها را بر چه اساسی خریداری کرد؟
این توپها که با نام توپ های سوئیسی معروف هستند از هوا پر شده اند و جنسشان از PVC ارتجاع پذیر بوده وقطرشان بین 35 تا 85 سانتی متر تفاوت دارد.این توپها علاوه بر بدن سازی در درمان های فیزیوتراپی و یا ورزش های حرفه ای استفاده می شوند.همچنین در تمرینات کاهش وزن هم مفید هستند.آنها اندکی سبک ترو بزرگ تر از توپهایی هستند که در درمان های پزشکی استفاده می شوند.

ورزش با این توپ به تمرکز زیادی نیاز دارد.کار با این توپ بیشترین تاثیر را در کمترین زمان روی شکم وکل بدن می گذارد.توپ سوئیسی بهترین وسیله برای بدنسازی و تقویت عضلات است.در این تمرینات کل ستون فقرات و تمام بدن شما درگیر خواهند شد. حفظ تعادل و قدرت انعطاف پذیری

که از تمرینات بوجود می آیند توانایی شما را در تمام فعالیتها افزایش می دهند.این تمرینات بسیار مهیج بوده و باعث شادابی شما خواهند شد.
کار با توپ سوئیسی با گرم کردن شروع می شود و با تمرینات کششی به پایان می رسد.

 

بدنسازی با توپ سوئیسی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha