سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

Qigong یا chikung برای معالجه ورزش های 5 حیوان

Qigong یا chikung برای معالجه ورزش های 5 حیوان

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۹/۷۱۶ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه

Qigong یا chi kung برای معالجه- ورزش های 5 حیوان

Five Animal Sports Qigong


 مجموعه ورزش های 5 حیوان یا frolics یکی از قدیمی ترین و مشهورترین مجموعه های تمرینات پزشکی Qigong است. برای نزدیک به 2000 سال این روش موثر، جالب، و گاهی خنده دار راهی بوده است برای انرژی دادن به کل بدن. با تقلید حرکات و روح حیواناتی مانند ببر، پلنگ، میمون، گوزن، خرس، و پرنده شخص می تواند قدرت و طول عمر درون و بیرون خود را بسازد و از سلامتی بسیار عالی لذت ببرد.

5 animal


با معرفی انجام شده توسط دو مدرس این دوره، در ابتدای دوره، تناظر بین ارگان های درون بدن با تئوری 5 عنصر را فرا خواهید گرفت. شما با این مجموعه یک کلاس خصوصی با یکی از بهترین متخصصان Qigong دنیا، آقای دکتر یانگ جوینگ-مینگ، را تجربه خواهید کرد.

Qigobg 5 animal

 

دکتر یانگ جوینگ- مینگ (Dr. Yang Jwing-Ming)


دکتر مینگ به خاطر تدریس و انتشار هنرهای رزمی چینی و نیز Qigong مشهوریت دارد. ایشان در تایوان متولد شده و tai ji quan ، Qigong، هنرهای رزمی چینی رابرای 45 سال را فرا گرفته است. او نویسنده بیش از 30 کتاب است، و در مجله "Inside Kung Fu" به عنوان یکی از 10 نفری انتخاب شده است که بیشترین تاثیر را در هنرهای رزمی در 100 سال گذشته داشته اند. در حال حاضر ایشان در کالیفرنیای شمالی زندگی می کنند.

Dr. Yang


کتی ک یانگ (Kathy K. Yang)


 خانم کتی دختر دکتر یانگ است و تحت نظر خود او از 6 سالگی تعلیم دیده است. او سه بار برنده مسابقات هنر های رزمی درونی و بیرونی در آمریکا بوده است. در حال حاضر ایشان در اروپا مشغول تدریس هستند.


ئهدل

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha