سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

فران کمبات

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۶/۴۰۰ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت و ۲ دقیقه


ALAIN BASSET  در زمینه هنر های رزمی 40 سال تجربه دارد و در بسیاری از هنر های رزمی دارای کمربند مشکی است و کسی است که فران کمبات را ابداع کرده است و از آن پس تمام تلاش خود را برای آموزش و توسعه فران کمبات به کار بسته است.
ALAIN به همراه Dominique Dumoulin-Laupic برای مدت طولانی با همدیگر تمرین می کردند و هر دو کشته مرده استراتژی در مبارزه بودند و به همین دلیل این نوع استراتژی را که پایه آن بر اساس ضربه زدن بدون مبارزه کردن بود را بنا نهادند این استراتژی به صورت موثری در موقعیت های دفاع شخصی کارا بود و این گونه بود که بران کمبات متولد شد.
هدف این رشته این است که استراتژی مبارزه را بهبود بخشند و فایتر را آمده کنند تا بداند کی، چرا و چگونه باید وارد یک مبارزه شود و چگونه با سرعت هر چه تمام تر حریف را بزند و چگونه مبارزه را تمام کند.
چون مبارزات خیابانی با مبارزات روی تاتامی کاملا متفاوت هستند استراتژی یکی از ضروری ترین عناصر زنده ماندن است.یک استراتژیست خوب بهترین تکنیک ها را که موثر هستند انتخاب می کند و محیطی را که در آن گیر افتاده است ارزیابی می کند و از اشیایی که در دور و بر خود می بیند بر علیه حریفش استفاده می کند.
در این ویدیوی آموزشی، که توسط مبدع هنر رزمی فران کمبات، آموزش داده می شود تکنیک های این نوع مبارزه به شما آموزش داده می شود.
 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha