سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسو برزیلی- ترکیبات قلاب هنرهای رزمی

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۰/۱۲۲ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۵۲ دقیقه

عنوان انگلیسی: GRAPPLING Martial Arts Combinations

Luta livreبه ارائه مجموعه ای منحصر به فرد از هنر رزمی برزیل می پردازد. شما می توانید در هر سطحی که در آن قرار دارید به تماشای این ویدیوی آموزشی بپردازید که برای اینکه بهتر حرکات را ببینید پس زمینه آن را مشکی کرده اند. استاد livreبه ارائه 21 موقعیت مبارزه مربوط به مبارزات ترکیبی برای هنرآموزان مبتدی و افراد حرفه ای علاقه مند به جوجیتسو می پردازد. این ترکیبات در مبارزه، تمرینات و مسابقات امتحان شده اند. رویکرد هنرهای رزمی ما نشان دهنده تکامل شیوه های ما است که ما را به تخصص های مختلف هدایت می کند. این کار باعث بهبود متقابل دیگر ورزش های مختلف می شود، در حالیکه اعتبار اصلی آنها در مسابقه حفظ شده است.

 

گرپلینگ

 

از بین رشته های جودو و جوجیتسو، جوجیتسوی برزیلی آن بیشتر بر روی فنون خاک تاکید دارد. جوجیتسوی برزیلی برای اولین بار توسط برادران کارلوس بنا شده و اولین دور مسابقات آن در مسابقات آزاد UFCکه مبارزات دیگر رشته های رزمی نیز در آن شرکت می کنند. این رشته بر خلاف اکثر رشته های دیگر رزمی بر اصول گلاویزی تاکید دارد.

 

آموزش جوجیتسو

 

دانش فنی هر کسی به میزان تکنیک هایی که او توان اجرای آنها را داشته و در اجرای آنها از مهارت بالایی برخوردار است بستگی دارد. یکی از چیزهای مهم در این رشته این است که هر تکنیک قابل اجرا می باشد، به همین جهت رزمی کاران تشویق خواهند شد که تکنیک ها را با توجه به توانایی های جسمی و شکل بدن شان انجام دهند.

 

جوجیتسو

 

این DVDبه شما یک نمای کلی از شیوه های ما در تعاملات بین جوجیتسوی برزیلی گراپلینگ و Pankration می دهد.

برچسب ها: جوجیتسو
ارسال نظر
Captcha