سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش بدنسازی تضمین بدن عالی

 • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
 • تعداد بازدید: ۶/۲۵۵ بازدید
 • زبان: انگلیسی
 • تعداد: ۱ حلقه

مجموعه آموزشی تضمین بدن عالی(Great Body Guaranteed) برنامه تمرینی کاملی برای تمام بدن می باشد  که در هر مرحله به صورت جداگانه بر روی گروه های عضلانی مختلف تمرکز می کند.
بر اساس علم پیشرفت بخش به بخش، مدرسان این مجموعه که آقای تونی هارتون و خانم دبی سیبرز هستند، در زمان بسیار کم و بهینه ای قسمت های مختلف این روتین تمرینی را کنار یکدیگر قرار داده اند به صورتی که در زمانی اندک نتیجه ای بسیار عالی حاصل شود.

بدنسازی تضمین بدن عالی تونی هورتون


شما در این برنامه تمرینی برای دستیابی به ماکزیمم عملکرد و از دست نرفتن انرژی، هر بار بر روی یک گروه خاص عضلانی تمرکز می کنید . برای کسانی که برنامه روزانه شلوغی دارند این برنامه بسیار مفید خواهد بود زیرا که می توان با 10 دقیقه تمرین روزانه در مدت 30 روز به نتیجه بسیار ویژه دست پیدا کرد.
مهم نیست که سطح آمادگی جسمانی یا سن شما چقدر است، در هر صورت این برنامه به شما کمک می کند در مدت 30 روز یا کمتر سایز و وزن خود را کاهش دهید.


مجموعه شامل 5 روتین کوتاه و بسیار موثر به صورت زیر است.

 

 1.   دست های عالی (Great Arms): این روتین برای قوی و خوش فرم کردن دست های شما به کار می رود. شما می توانید نتیجه مورد نظر خود را با توجه به تمرکز هر حرکت بر ماهیچه ای خاص کنترل کنید. می توانید ماهیچه و فرم دست های خود را تقویت کنید بدون اینکه حجم آنها اضافه شود (اضافه شدن حجم خوشایند خانم ها نمی باشد)
 2.    عضلات شکمی عالی (Great ABS): با 7 دقیقه انجام تمرینات شکمی اسن مجموعه می توانید صاحب شکمی تخت و خوش فرم شوید. در این آموزش بر روی تمام عضلات شکمی کار می شود و در این قسمت به صورت انمیشنی عضلاتی که مورد تاثیر قرار می گیرند در سمت چپ تصویر نشان داده می شوند، که این به شما امکان کنترل کامل بر عضلات شکمی (بالایی، پایینی و عضلات طرفین) را می دهد.
 3.    کشش عالی(Great Stretch): کشش عضلات یکی از مهمترین بخش های هر تمرین ورزشی می باشد و 10 دقیقه تمرینات کششی ارائه شده جزء بهترین قسمت ها می باشند. اگر می خواهید ماهیچه های خود را قوی کنید، انعطاف پذیری را افزایش دهید، و از صدمات به بدن جلوگیری کنید چنین تمریناتی به شما کمک قابل توجهی می کنند.
 4.     ران های باریک و خوش فرم(Thin Tights): حرکت هایی عالی برای فرم دادن قسمت های داخلی و خارجی ران در کمتر از 30 روز. در این قسمت نیز همانند تمرینات شکمی عضلاتی که در هر حرکت تحت تاثیر قرار می گیرند به صورت انیمیشنی در سمت چپ نشان داده می شوند و با این کار فهم و کنترل درستی بر حرکت توسط شما بوجود می آید.
 5.     عضلات باسن عالی(Great Bun): این تمرین 11 دقیقه ای عضلات باسن را خوش فرم می کند.
   

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha