سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسو هنر مبارزه

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۱/۹۹۳ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۵۲ دقیقه


در این DVD تکنیک هایی از جوجیتسو، که از جودو گرفته و اصلاح شده و همچنین تکنیک هایی از سامبو که برای اتمام کار حریف بر روی زمین گرفته شده است آموزش داده می شود.

تکنیک های آموزش داده شده در این DVD را می توانید در مبارزات جودو و مبارزات سامبو هم مورد استفاده قرار دهید.هدف این DVD استاد شدن در تکنیک های آموزش داده شده و همچنین استفاده موثر از این تکنیک ها در جریان مبارزه است.
کارایی هدف نهایی هر فایتری است  در این ویدیو به شما آموزش داده می شود تا به نحو موثری با اجرای تکنیک های پرتابی، قفل زانو،سابمیشن و ... بر حریف قوی غلبه کنید.

Marc Brémart مربی این دوره آموزشی، به مدت 35 سال هنر های رزمی را تمرین کرده است و دارای کمربند دان 6 در جوجیتسو است و به لطفا Hervé Gheldman با سامبو آشنا گردید و دان 8 سامبو را دریافت کرده است و با ترکیب هنر هایی که در آنها استاد شده بود تکنیک هایی خلق کرده  است که به نحو غافلگیر کننده ای موثر هستند و در کلاس های خود آموزش می دهد.

در سن 46 سالگی، Marc توانست عنوان های قهرمانی بین المللی را در رشته سامبو از آن خود کند.هم اکنون او باشگاهی را در سویس در کنار دریاچه جنوا دارد که در آن به آموزش جوجیتسو ، سامبو و نانچیکو می پردازد.
 

آموزش جوجیتسو

تکنیک های جوجیتسو

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha