سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

مبارزه جوجیتسو: آموزش جوجیتسوی مبارزه ای

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۵/۴۶۴ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱۰۰ دقیقه

عنوان انگلیسی: Ju-Jitsu fighting : pedagogical methodجوجیتسو (Ju-Jitsu) یک هنر رزمی ژاپنی است که در طول قرن 17 ایجاد شده و  در اواخر قرن 19 با ترکیب سه خانواده اصلی کاراته، جودو و آیکیدو توسعه یافت. جیو به معنای "نرم یا منعطف" و جیتسو به معنای “هنر یا تکنیک” می باشد. این هنر رزمی بر روی مبارزه از فاصله نزدیک با رقیب مسلح و یا غیر مسلح تاکید می کند. جوجیتسو بر استفاده از نیروی حریف بر علیه خودش تاکید دارد. جوجیتسو تقریبا تمام فنون رزمی از جمله فنون پرتابی، تله‌ای، قفل مفاصل، گیر انداختن، گاز گرفتن، فرار کردن و همچنین ضربات دست و پا را در بر می‌گیرد. بسیاری از این باشگاه‌ها به آموزش استفاده از سلاح نیز اقدام می‌کنند. ازجمله ورزش های معروفی که بر اساس جوجیتسو پدید آمده اند می توان به جودو، جوجیتسوی برزیلی، سامبو، آیکیدو و هاپکیدو اشاره کرد.

 

جوجیتسو


هدف جوجیتسو آن است که با حداقل انرژی بتوان به حداکثر نتایج دسترسی پیدا کرد. برخلاف تصور عموم، جوجیتسو هم می تواند به صورت تهاجی و هم به صورت تدافعی مورد استفاده قرار گیرد. این رشته، از فنون قفل کردن و فشار بر مفاصل حریف استفاده می کند و بسیار موثر و قدرتمند می باشد.جوجیتسو شباهت هایی به رشته آیکیدو دارد و هرکدام از آنها نقاط قوت خاص خود را دارند.
 برتراند آموسو (Bertrand Amoussou) قهرمان اروپا، سه بار قهرمان جهان و برنده بازی های جهانی جزئیات کامل این DVD را در اختیار شما قرار می دهد.
قسمت اول این DVD شما را قادر می سازد تا تکنیک های پایه مبارزه با جوجیتسو را با معرفی روش های مختلف در موقعیت خودتان برای مبارزه با محدوده ها، تکنیک های بالای دور کمر، تکنیک های پرتاب و تکنیک های زمینی  بیاموزید.

 

آموزش جوجیتسو


در بخش دوم این DVD شما می توانید که سبک خود را بهبود دهید. در واقع برتراند یک کار دقیق را در مورد ضربات و تکنیک های دفاع و حمله را در مختصات جنبش ها و کنترل وضعیت در برابر هر واکنش نشان می دهد. همه این تکنیک ها چندین بار و در زوایای مختلف نشان داده خواهند شد، به طوری که با نمایش این حرکات و تفسیر جامع براتراند (Bertrand) هیچ جزئیاتی را از دست نخواهید داد.


دیگر ویژگی های این DVD آموزشی: دو مصاحبه اختصاصی با دومونیک والرا و دیوید دویل.
 

ارسال نظر
Captcha