سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

جوجیتسو، تکنیک های ممنوعه

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۱/۴۶۹ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت

افزاد زیادی با Eric Garnier و Michel Van Rijt کار کرده اند این دو هنر جوی باس روتن بودند و سپس افزاد زیادی را آموزش دادند.آنها تکنیک متفاوتی دارند طبیعتی کاملا متفاوت از هم، اما این دو نفر هر دو دارای یک مدل ذهنی هستند احترام برای زندگی. این رسم بوشیدو است.
Michel Van Rijt دارای دان 4 جودو و جوجیتسو است و قهرمان اروپا و نایب قهرمان جهان شده است دارای دان 1 از کاراته و مربی پانکراس است همچنین برای چند دوره قهرمان هلند در رشته پنچاک سیلات شده است و در سراسر دنیا به آموزش مشغول است.در میان همقطارانش برای اجرای تکنیک های روی خاک مشهور است و یکی از بهترین جوجیتسو کاران جهان است.

Eric Garnier یکی از تعداد انگشت شمار متخصصان چین نا در اروپا است.دارای دان 2 از جوجیتسو، و مربی بوکس چینی و تای چی کونگ است و همچنین به آموزش سلاح هایی همانند عصا،چوب  و چاقو می پردازد.او کسی است که آکادمی باس روتن را بنیان نهاد و برای توسعه پانکراس خصوصا در فرانسه تلاش می کند.
بعد از اینکه یک شرط بندی را که در آن قرار بود که مبارزی دیگر را که 100 پوند از او سنگین تر بود ظرف 5 دقیقه مغلوب سازد باخت( البته او مبارزه را برد اما ظرف 5 دقیقه و 17 ثانیه) مدرک مربیگری پانکراس خود را که توسط Masami Osaki  و باس روتن امضا شده بود پاره کرد و آکادمی باس روتن را ترک کرد.
در این ویدیو Eric Garnier و Michel Van Rijt  به همراه هم این ویدیو را آماده کرده اند تا مبارزه روی خاک یا NO WAZA را اموزش دهند.برای مدت 20 سال آنها سعی خود را کرده اند تا به بهترین شکل ممکن تکنیک هایی را که از استادان خود یاد گرفته اند را به همراه تجربه ای که روی رینگ کسب کرده اند را به بهترین شکل آموزش دهند.

 

آموزش جوجیتسو

آموزش جوجیتسو- تکنیک های ممنوعه
 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha