سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش پرش با طناب برای آمادگی جسمانی

آموزش پرش با طناب برای آمادگی جسمانی
Jump Rope- Buddy Lee


این ویدیوی آموزشی توسط بادی لی (Buddy Lee) که کارشناس آموزش استفاده از طناب است ارائه شده است. با استفاده از این ویدیو شما یاد می گیرید چگونه با استفاده کردن از وسیله ای بسیار ساده سرعت، چابکی، تعادل، قدرت، توان، و مقاومت بدنی خود را بهبود بخشید. این ویژگی باعث می شود این تمرینات نه تنها به تمریناتی عالی برای آمادگی جسمانی بدل شوند بلکه بسیاری از ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی مانند کشتی، بسکتبال، تنیس، والیبال، شنا و ... برای آمادگی بدنی خود از این مجموعه بهرمند شوند.


تنها استفاده از پرش با طناب برای مدت 5 تا 10 دقیقه آمادگی جسمانی بسیار خوبی را سبب می شود. این وسیله کاملا قابل حمل است و برای تمام کسانی که به دنبال راهی برای بهبود آمادگی جسمانی خود و انجام ورزشی کم هزینه هستند مناسب است.آقای لی در این دوره با استفاده از عکس ها و ویدیوها تکنیک های مختلف پرش با طناب را آموزش می دهد.


درباره بادی لی(Buddy Lee)

آقای بادی لی موسس و رئیس موسسه Jump Rope Technology است که مشهوریت جهانی او به خاطر مهارت های باورنکردنیش در استفاده از طناب است.او نمایش های خود را در نمایش هایی برای رخدادهای ورزشی، و شخصیت های سیاسی و رهبران بزرگ در 24 کشور اجرا کرده است.

buddy lee

او از پرشش های طناب بازی به عنوان یک قسمت کلیدی از تمرینات آماده سازی کشتی خود استفاده کرده است و پیشرفتی تا رده جهانی و یک ورزشکار المپیکی در رشته کشتی بدست آورد. او در مسابقات المپیک 1992 رم شرکت کرده  است و20 بار در مسابقات کشتی آمریکا و نیروهای مسلح این کشور در سه سبک مختلف کشتی شرکت داشته است.او 11 سال را در خدمت میروی دریایی آمریکا بوده است و این جایی بود که او 3 بار قهرمانی ملی ، 3 بار  قهرمانی در مسابقات ارتش های جهان، م نیز 3 بار قهرمانی جهانی و پان امریکا را بدست آورد.

olympic


او به عنوان مشاور آمادگی توسط طناب در کمیته المپیک آمریکا بین سال های 1996 تا 2000 فعالیت داشته است. و در این مدت 25 تیم المپیک و بسیاری از دارندگان مدال طلا را آموزش داده است. امروزه او مشغول مشاوره به "انجمن تنیس حرفه ای آمریکا"،  "انجمن اسکی بازی نمایشی "، و چندین موسسیه دیگر می باشد. او به صورت مشترک از مخترعان "طناب های یاطاق چرخان با کارایی بسیار” می باشد. این طناب ها برای تولید سرعت های بالای 6 تغییر در ثانیه طراحی شده اند و اصطکاک، کشش، و به هم پیچیدگی را که در همه طناب های پیشین وجود دارد را حذف کرده اند.

rope


آقای لی تکنیک های پرش طناب خود را برای تمرین افراد آماتور و حرفه ای در رشته های بسکتبال، فوتبال، اسکی نمایشی، تنیس، کشتی، ورزش های 5 گانه، بدمینتون، تکواندو، جودو، والیبال و شنا  استفاده کرده است.
آقای بادی لی همچنین به عنوان سخنران مشوق و نویسنده پرش های طناب برای مجلات ورزشی ملی فعالیت دارد. او برای آموزش ورزشکاران و موسسات آمدگی جسمانی در کشور سفر می کند و سیستم پرش طناب خود را آموزش می دهد.

 

در زیر دقایقی از این ویدیو را می توانید مشاهده کنید:

ارسال نظر
Captcha