سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش کاجو کنبو (Kajukenbo)- ارتقاء کمربند- کمربند سفید به قهوه ای

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۶/۵۰۶ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۶۳ دقیقه

عنوان انگلیسی: Kajukenbo - Belt promotion – White belt to brown belt

کاجو کنبو بر اساس 5 هنر رزمی کاراته، کنپوی آمریکایی، جودو، جوجیتسو و بوکس ابداع شده است. تکنیک هایی که در این سبک رزمی مورد استفاده قرار می گیرند یا به صورت جداگانه از یکی از رشته های پایه برگرفته شده اند و یا اینکه از ترکیب چند تکنیک بوجود آمده و تکنیک جدیدی را تشکیل داده اند.
 در مبارزه کاجوکنبو لگد زدن به عنوان راهی جهت دور نگه داشتن حریف و جلوگیری از حمله او بکار می رود. در کل می توان گفت که لگد زدن در این سبک به عنوان مقدمه و پیش درآمد سایر تکنیک ها در نظر گرفته می شود. انوع لگدها بر اساس استفاده از قسمت های مختلف بدن طراحی شده اند.
 

کاجو کنبو


** برنامه رسمی KSDI

در این DVD آموزشی با افتخار همراه با استاد بزرگ "آنجل گارسیا" (Angel García) نماینده جهانی کاجو کنبو و جانشین استاد "امپرادو" (Emperado) برنامه رسمی KSDI را به شما ارائه می دهیم. برنامه های کاجوکنبو همیشه در حال تغییر است و ثابت نمی ماند به همین دلیل اجراهای خود را به طور مداوم اصلاح می کنیم، برنامه فنی کاجوکنبو با طرح ذهن و هدف هنر مطابقت دارد، یعنی در حرکت است.

 

کاجو کنبو


در این DVD به شما اساس و سازگاری با سرعت، مشت، ضربات پا، هماهنگی و هماهنگ سازی بین قسمت های فوقانی و پایین را آموزش خواهیم داد. این مجموعه آموزشی توسط استاد گارسیا و در پاریس تهیه شده است، از ایشان برای تدریس در سطوح بالا و گوش دادن به نیازهای ورزشکاران تشکر می کنیم.

 

ارسال نظر
Captcha