سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش کاجو کنبو(سبک دفاع شخصی)

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۷/۴۳۳ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۵۵ دقیقه


* * دفاع شخصی با روش کنبوی هاوایی


کاجو کنبو ترکیبی از رشته های رزمی کاراته، کنپوی آمریکایی، جودو، جوجیتسو و بوکس می باشد که در اواخر دهه 1940 و اوایل دهه 1950 در هاوایی پدید آمد و بر اساس روش مبارزاتی خیابانی پایه ریزی شد.
هر چند که می توان تکنیک های بسیار خوبی را در کاجو کنبو پیدا کرد ولی پایه و اساس قدرت این رشته را تکنیک های دفاع شخصی آن تشکیل می دهند. این فنون دارای 15 تکنیک در چنگال گرفتن حریف، 21 تکنیک ضربه با مشت، 15 تکنیک مبارزه با چاقو، 13 تکنیک مواجه با بیش از یک نفر و 6 نفر مبارزه پیشرفته می باشند.

 

آموزش کاجو کنبو


سبک کاجو کنبو را 5 رزمی کار که هر کدام در رشته ای خاص مهارت داشتند با ترکیب تکنیک های 5 رشته که در بالا به آنها اشاره کردیم بوجود آوردند. امروزه اکثر افراد کاجو کنبو را در سراسر دنیا می شناسند، فدراسیون این رشته رزمی در هاوایی می باشد که آن را با نام "انستیتوی دفاع شخصی کاجو کنبو" نیز می شناسند.

 

کاجو کنبو


در این بخش Luis و Joe Diaz اصول اولیه، تغیرات و انبساط های مختلف را به شما ارائه می دهند. تکنیک های این هنر دفاع شخصی در هاوایی تنها یک رقص ساده نیستند بلکه آنها آن را با ذات خود استفاده می کنند، بنابراین واقعا مفید است.
شما در این مجموعه آموزشی کار با دست خالی، اصول دفاع شخصی در برابر حملات چوب و چاقو و همچنین اصول کالی را یاد خواهید گرفت.
 

برچسب ها: آموزش دفاع شخصی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha