سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

تکنیک های پیشرفته ی کالی

عنوان انگلیسی: Kali - Master Techniques

 

تکنیک های پیشرفته ی کالی

 

کالی سبکی از هنرهای رزمی است و توسط فیلیپینی ها پایه گذاری شده است. در حال حاضر، هنرهای رزمی در زندگی روزمره ی ما بسیار پرکاربرد هستند. اگر به فکر عوض کردن سبک زندگیمان نباشیم، مطمئنا زندگی ناسالمی خواهیم داشت. بنابراین یک شخص با یاد گرفتن هنرهای  رزمی به تمرکز بسیاری می رسد. امروزه کشورهای زیادی با سبک کالی آشنا شده اند و اکثر خانواده ها از مزایای آن مطلع هستند.

 

اگر برای اولین بار است که با این سبک آشنا می شوید ، حتما به تکنیک ها و تمرینات صحیح  آن به خوبی توجه کنید. از طریق این سبک به اعتماد به نفس بیشتر و کنترل ذهنی بهتر خواهید رسید.

 

 این دی وی دی در مورد تکنیک ها و اصول کالی می باشد و تکمیل کننده ی تکنیک های قبلی است. تکنیک ها همیشه به روشی آموزشی و پیشرو عرضه می شوند. شما با بسیاری از تکنیک های پرکاربرد در مشاغل امنیتی آشنا می شوید.

 

تمرکز این تکنیک ها بر روی شکل مبارزه یا فاصله ی مبارزه نیست، بلکه با تمامی تکنیک ها و اصول قابل اجرا برای تمامی موقعیت ها و علیه هر دشمنی آشنا خواهید شد.

 

تکنیک های ارائه شده در این سری دی وی دی دارای سیستم هایی کاربردی هستند. به همین دلیل از این تکنیک ها در مشاغل امنیتی و گروه های منتخب نیروی انتظامی اکثر کشورها استفاده می شود. این تکنیک ها برای تمامی رزمی کاران هنرهای رزمی همه ی سطح ها و ورزش های دیگر کاربرد دارد.

 

تکنیک های پیشرفته ی کالی

 

تکنیک های پیشرفته ی کالی

 

تکنیک های پیشرفته ی کالی

 

تکنیک های پیشرفته ی کالی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha