سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش کالی توسط Eric Laulaget

عنوان انگلیسی: Kali

 

  • کالی از هنر رزمی سنتی تا دفاع شخصی مدرن
  • سیستم مبارزه ی قوی
  • حرکات ساده، سرعت، سازگاری، دقت و عکس العمل

 

Eric Laulagnet بیشتر از 30 سال بر روی هنرهای رزمی کار کرده است. او با بهترین رزمی کاران فرانسه و کارشناسان بین المللی کار کرده است. او مربی جیت کاندو و کالی، دارنده ی درجه ی پنجم در  دفاع شخصی و تونفا، دارنده ی کمربند سیاه دان دوم کونگ‌ فو و کمربند سیاه جوجیتسو می باشد. وی در این ویدئو شیوه ی کار کردن با سلاح کالی را آموزش می دهد و تکنیک های دفاع شخصی به وسیله ی این سلاح را بیان می کند.

 

کالی در هنرهای رزمی فیلیپینی به عنوان سیستم مبارزه ی جامع تعریف شده است. سبک کالی برای تمامی مبارزات با فاصله های دور، متوسط و نزدیک کاربرد دارد و در آن از چوب کوتاه، چاقو، تونفا و یا دست های خالی( بدون سلاح) استفاده می شود. منظور از دست های خالی استفاده از اعضای بدن مانند پا، مشت، آرنج، زانو، قفل کردن و پرتاب کردن می باشد. بر خلاف دیگر سبک ها، ابتدا به بررسی سلاح ها پرداخته می شود و شما در این ویدئو با تکنیک های دفاع شخصی آشنا خواهید شد. کالی بر پایه ی حرکات ساده، سرعت، سازگاری، دقت و عکس العمل پایه گذاری شده است و نتیجه ی آن کارایی است.

 

در این دی وی دی، نحوه ی دفاع در برابر حملات چوب آموزش داده می شود. هر حمله به سه روش نشان داده شده است. تکنیک ها برای بار اول با چوبی سنتی نشان داده می شوند و سپس از سلاح مدرن تری مانند تونفا( سلاح پلیس) و باتوم تلسکوپی استفاده می شود. سومین روش هم دست های خالی( بدون سلاح) است. هر یک از  آن تکنیک ها در زاویه های مختلف نشان داده خواهند شد و برای فهم بهتر در حرکاتی آهسته اجرا می شوند.

 

 

آموزش کالی با چوب

 

آموزش کالی با تونفا

 

تکنیک قفل کردن در دفاع شخصی

 

استاد eric laulaget  و آموزش کار با چوب 

 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha