سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش کیوکوشین توسط شیهان Bretrand Kron

 آموزش کیوکوشین توسط شیهان Bretrand Kron

شیهان  Bretrand Kron، پس از 42 سال فعالیت در کیوکوشین و کسب چندین مقام قهرمانی اروپا در کومیته و کاتا، این مجموعه آموزشی بسیار با کیفیت را با عنوان برنامه کیوکوشین  Kyokushin Syllabus برای آموزش علاقمندان در سراسر جهان تهیه نموده است.
این مجموعه در دو DVD تهیه شده است و در DVD اول که به عموما برای رده های کمربند پایین کیوکوشین است به آموزش کیهون،Ido Geiko یا حرکات، و همچنین تنفس و تمرینات امادگی جسمانی پرداخته شده است.همچنین تعدادی از تکنیک های مبارزه ای در کیوکوشین از نماهای متفاوت به همراه توضیح و تشریح ارائه گردیده است.

Dvd دوم این مجموعه هم در ادامه Dvd اول تهیه شده است و برای کمربندهای بالاتر و پیشرفته می باشد. ترکیب رئوس مطالب آموزشی همانند سری اول است که ترکیبی از کیهون، Ido Geiko یا همان حرکات به همراه تکنیک، و تمرینات تنفسی و همچنین مجموعه ای ارزنده از تکنیک های مبارزاتی کیوکوشین که بسیار دقیق تشریح و اجرا می شود.
هر چند که هیچ چیز جای تمرین عملی کیوکوشین را در باشگاه نمی گیرد اما اگر می خواهید با علم روز کیوکوشین همراه باشید و اضافه تر بر آنچه که مربیان شما آموزش می دهند بدانید قطعا آموزش های شیهان Bretrand Kron در این زمینه حرف اول را می زند.
Dvd اول این مجموعه 1 ساعت و 10 دقیقه و Dvd دوم این مجموعه 50 دقیقه می باشد.

 

 

آموزش کیوکوشین

تمرینات تنفسی کیوکوشین

آموزش مبارزه در کیوکوشین

آموزش تکنیک در کیوکوشین

نظرات کاربران

خودم در تاریخ ۱۳۹۵/۲/۲۶ [۹:۲۷:۰۴ PM]

می خواستم معنی های بیشتریذاز تکنیک هابه ژاپنی بگید مثلا دویدن چه می شود یا غیره

ارسال نظر
Captcha