سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

100 درس از سامبوی روسی

100 درس از سامبوی روسی

  • قیمت: ۶۰/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۹/۹۸۵ بازدید
  • زبان: نا معلوم
  • تعداد: ۱ حلقه

100 درس از سامبوی روسینام انگلیسی دوره: 100 lession of russian sambo


ایگور یاکیموف(Igor Yakiomov) رئیس جهانی سامبوی روسی است که در این مجموعه با بهترین ویدیوهایی که تا بحال داشته به عرصه سامبو برگشته. در این مجموعه بسیار مشهور ایگور کتابی نیز درباره استفاده از تکنیک های  leglocks در مسابقات و دفاع شخصی (وضعیت خیابانی) منتشر کرده است . در این مجموعه جدید آقای یاکیموف ترکیبی از صدها تکنیک شامل  قفل کردن شانه، قفل کردن مچ  را از هر زاویه ممکن تحت پوشش قرار داده است. با این مجموعه یاد خواهید گرفت با رقیب مقابل خود در کمترین زمان ممکن با استفاده از تکنیک های مختلف مقابله کنید و او را به زانو در آورید. این آموزش می تواند برای همه با هر سبک مبارزه ای مفید باشد. اگر فکر می کنید تمام روش های دست میله ای را بلدید، با دیدن این مجموعه آموزشی بسیار تعجب خواهید کرد.
مجموعه دارای 10 قسمت می باشد که هر قسمت آن نیز شامل 10 درس است. جزئیات هر قسمت به صورت زیر است.

sambo russi


قسمت 1: درس 1 تا 10
10 درس مهم اول در روسیه آموزش داده شده اند. در این درس ها چرخیدن، انداختن و به پایین کشیدن و ... آموزش داده می شود. این درسها  کلید اصلی آمادگی شما برای دنیال کردن آموزش در جلسات آینده است. بیش از 25 تکنیک در این قسمت آموزش داده می شود.


قسمت 2: درس 11 تا 20
این 10 درس شما را با تکنیک های بیشتری مانند جاخالی دادن، پایین کشیدن از طریق جفت پا و ... آشنا می کنند. در مجموع بیش از 20 تکنیک در این قسمت آموزش داده می شود.


قسمت 3: درس 21 تا 30
در این قسمت 10 درس مهم در روش های مهم و موثر انداختن حریف مانند انداختن آسیاب بادی، انداختن از طریق پا و ... به شما آموزش داده می شود. شما همچنین در این قسمت با تکنیک های بیشماری برای اجرا توسط دست و آرنج را فرا می گیرید.


قسمت 4: درس 31 تا 40
در این مرحله شما وارد آموزش تکنیک های بسیار پیشرفته خواهید شد مانند مطیع کردن از طریق ضربه بالای زانو، روبیدن محافظ با دست و ... آموزش تکنیک ها چنان دقیق صورت می گیرد که شما احساس می کنید خودتان در روسیه حضور دارید. بیش از 25 تکنیک در این قسمت آموزش داده می شود.


قسمت 5: درس 41 تا 50
این قسمت و 10 درس آن شما را به میانه راه در آموزش خود خواهد رساند. روش های ویرانگر تر مانند قفل کردن زانو، حمله کشش پا و ... در این قسمت معرفی خواهند شد. این قسمت همچنین شامل روشهای بیشتری برای به زانو در آوردن حریف است. در مجموع بیش از 20 تکنیک آموزش داده می شود.

sambo 1


قسمت 6: درس 51 تا 60
در این قسمت روش های مانند  قیچی کردن دست از نگه داشتن شال و انداختن ساپلکس آموزش داده می شوند. این قسمت همچنین شامل مبارزه مته ای و ... می باشد. مجموعا بیش از 20 تکنیک در این 10 درس به شما نشان داده می شود.


قسمت 7: درس 61 تا 70
این ویدیو واقعا شما را به سطح بالاتری از تکنیک های زمین انداختن و چرخاندن حریف می برد. روش تخریب آرنج از پایین،  پا خارج آسیاب بادی و خیلی بیشتر در این قسمت آموزش داده می شود.


قسمت 8: درس 71 تا 80
روش ها ی عجیب بیشتری نظیر جاروب کردن شیر داخلی و انداختن به روش پروانه در این قسمت آموزش داده می شوند.پایین کشیدن هایی مانند میله شانه بالای ران،  قفل کردن مچ پا نشان داده شده اند.


قسمت 9: درس 81 تا 90
در این مرحله روش های پیشرفته مانند چرخاندن جفتی نلسون، انداختن چنگ داخلی روبرداری جلو آموزش داده می شوند. در مجموع بیش از 20 تکنیک ازاین دست نشان داده شده اند.

russian sambo


قسمت 10: در 91 تا 100
10 درس پایانی این مجموعه بسیار پیشرفته هستند. یادگرفتن شمارنده قفل پا، له کردن گوسفندی و روش های مخرب دیگر از جمله اهداف این قسمت هستند. در این قسمت پیشرفته ترین روش های انداختن، به زانو در آوردن و نهایت سامبو به شما نشان داده می شود.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha