سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تمرینات کششی برای رزمی کاران

آیا من هم می توانم 180 درجه پاهایم را باز کنم؟

این سئوالی است که بیشتر رزمی کاران در ابتدای کار می پرسند.حرکت پا باز نیازمند انعطاف پذیری بالایی است و همانند یک برگ برنده برای زدن ضربات بالا در هنر های رزمی موثر است.
انعطاف پذیری بدن انسان به فاکتور های زیادی وابسته است که در طی زمان رشد شکل می گیرند اما با تمرینات کششی و انعطاف پذیری می توان در طول زمان انعطاف پذیری بدن را بالا برد و همانند یک حرفه ای حرکاتی همانند پا باز 180 درجه را انجام داد.فقط کافی است به صورت مرتب و روزانه حرکات کششی را انجام دهید و همنند هر مهارت دیگری در زندگی زود خسته نشوید.

Cynthia Rothrock ملکه کونگ فو و ستاره فیلم های اکشن هالیودی است و در این ویدیو به آموزش تمرینات کششی برای رزمی کاران می پردازد این تمرینات تمام تمریناتی است که در طی سالها برای موفقیت در رشته ورزشی و فیلم هایی که بازی کرده است تا به این سطح از انعطاف پذیری برسد انجام داده است و اکنون می خواهد شما هم همین کار را انجام دهید.
تمرینات این ویدیو را همراه مربی انجام دهید دو سه حرکت کششی در این تمرینات را انتخاب کنید و برای مدتی آن را انجام دهید و سپس آنها را کنار بگذارید و چند تمرین دیگر را انتخاب کنید و مدت زمان دیگری آن ها را انجام دهید و سپس مجددا به تمرینات قبلی برگردید. در صورتی که با تمرینات این ویدیو همراه شوید و طبق برنامه ان را انجام دهید مربی آن ضمانت کرده است که می توانید هر حرکت انعطاف پذیری همانند 180 درجه پا باز را انجام دهید.

 

آموزش 180 درجه پا باز

آموزش انعطاف پذیری برای رزمی کاران

آموزش تمرینات کششی برای رزمی کاران

نظرات کاربران

nilofar در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۸ [۶:۲۴:۰۱ PM]

میخوام180بزنم نمیشه بایدچه کارهایی انجام بدم...

لطیفه در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۱۴ [۷:۳۱:۲۶ PM]

من فقط تا100بازمیکنم دیگه نمیشه بازکردخیلی سخت هست....میشه 180روزد.....

لطیفه در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۱۴ [۷:۳۳:۱۴ PM]

من فقط تا170بازمیشه دیگه نمیشه بازکرد....

آرمین تقوی در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۲۴ [۷:۳۰:۲۵ AM]

خخخخخ دلتون بسوزه من دارم میرم تو دویست درجه

میلاد ویسی در تاریخ ۱۳۹۷/۷/۱۱ [۴:۲۳:۰۷ PM]

با سلام به همه ورزش کاران . یه سوال داشتم . من 30 سالمه . خواستم سوال کنم شما که تجربه دار هستین توی این زمینه ، منم میتونم 180 باز کنم . میشه راهنماییم کنین . ممنون

ارسال نظر
Captcha