سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش ماساژ (زبان فارسی)

مو جود نیست

ماساژ درماني عبارتست از دست ورزي بر روي بافت هاي نرم بدن. اين درمان به رهايي از استرس و فشار عضلاني و درد ناشي از صدما ت و سرعت بهبود ناراحتيهاي حاد و مزمن كمك مي كند. امروزه ميليونها نفر در سراسر جهان از اين روش به عنوان يك روش مراقبت بهداشتي استفاده مي كنند.

ماساژ درمانی با قدمت چند هزار ساله در شرق هم اکنون در غرب بسیار محبوب شده است.ماساژ تکنیکی است که در آن بافت های نرم بدن و محل تقاطع اعصاب به وسیله دست مالش داده می شود.از فوائید درمانی ماساژ می توان کاهش استرس، پایین آوردن فشار خون، آرامش بخشیدن به عضلات، کاهش سردرد و ... می توان اشاره کرد.
کشور های شرق اسیا هم اکنون بهترین سرویس دهندگان ماساژ درمانی هستند آنهم به دلیل اینکه تکنیک ماساژ هزاران سال است فواید ان بر این مردم آشکار شده است.
علاوه بر فواید فوق ماساژ بدن را از حالت خشکی در می آورد و سطح انرژی بدن در حالت نرمال قرار می گیرد و از طریق ماساژ ماهیچه ها و استخوان ها باعث کاهش فشار و استرس ماهیچه ای می گردد.

برای یادگیری تکنیک ماساژ درمانی باید با نیروی چی و چی کونگ آشنا باشید.نیروی چی نیرویی است که طبق طب سنتی چین باعث تعادل در جهان شده است و منبع حیات است.جریان این نیرو در بدن و از مسیر های خاص باعث زندگی می شود و بسته شدن هر کدام از مسیر ها باعث بیماری یا مرگ و نامتعادل شدن انرژی بدن می گردد.
یکی از مهمترین اهداف ماساژ ایجاد آرامش فیزیکی ، روانی است. امروزه مردم دریافته اند که می توان با روشهای صحیح و اصولی ماساژ به آرامش نسبی دست پیدا کرد. با بکاربردن این آموزشها می توان علاوه بر آرام سازی بدن به اهداف دیگری از قبیل : بازیابی انرژی ، جلوگیری از بیماری ، کند کردن روند پیری ، سرعت بخشیدن به روند بهبود بیماری و ایجاد لذت نیز دست پیدا کرد.همچنین در هر نوع از ماساژ چی کونگ نکات بسیار مهمی وجود دارد که مربوط به ماساژ دهنده و ماساژ گیرنده می باشد . با رعایت کردن این نکات قادر خواهیم بود نتیجه ای مطلوب از کل فرایند ماساژ بدست آوریم .


در این فیلم آموزشی، با نیروی چی، مسیر های جریان این نیرو در بدن و همچنین نحوه ماساژ بدن خود و دیگران را به خوبی یاد خواهید گرفت.

این مجموعه محصول شرکت تینا پرداز در دو DVD می باشد

آموزش ماساژ

برچسب ها: آموزش ماساژ

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha