سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

هنر رزمی موی تای

 عنوان انگلیسی: The martial Art of the Muay Tai

 

این ویدئو توسط Andre Zeitoun  آموزش داده می شود وتکنیک های و استراتژی های مربوط به مبارزه ی موی تای را به شما نشان می دهد. او در سال 1980 با پیشگام مشهور موی تای، Roger Paschy در فرانسه بوکس تایلندی را شروع کرد. وی قهرمان ارشد فرانسوی در سال 1985-1984 برای اولین بار برای بهبود مهارت هایش به تایلند رفت. او به مدت دو ماه در آنجا ماند و سفرش را با مبارزه در استادیوم ورزشی Leung-Hee به پایان رساند.


او تاحالا کهکشانی از رزمی کاران را آموزش داده است و بسیاری از آنها در سطح بین المللی شناخته شده اند، مانند:

 

  • Jérôme LEBANNER،( قهرمان سنگین وزن جهانی)
  •  Jean-Charles SKARBOWSKY (قهرمان سه باره ی اروپایی)
  •  Yves BIZEUL
  • Anthony ELKAIM (قهرمان خروس وزن جهان)
  • Antré ZEITOUN (مدیر اجرایی در کمیته ی ملی)
  • CHOUAREF

 

موی تای یک هنر رزمی تایلندی است و دارای 8 ابزار سلاحی است (8 عضو بدن به عنوان سلاح در این هنر به کار می رود)؛ مانند: استفاده از دو دست، آرنج ها، دو زانو و هر دو پا. شما باید بدانید چگونه این ابزار را در مبارزه و تمرین به کار ببرید. موی تای هنری موثر است که مستلزم تواضع و فروتنی است. این ویدئو تکنیک های اصلی و تاریخچه ی مستند و جامع هنر موی تای را به شما نشان می دهد. Andre Zeitoun، مربی قهرمانان، به شما استراتژی مبارزه ی موی تای را می دهد.

 

تاریخچه ی موی تای

 

موی تای یا بوکس تایلندی یک هنر رزمی فرهنگی تایلند است. ریشه ی موی تای به چندین قرن قبل برمی گردد. در اصل، به عنوان شکلی از مبارزه ی نزدیک توسعه یافت که در آن از کل بدن به عنوان سلاح استفاده می شد. اگرچه، ریشه ی مستقیم آن در میان دانشمندان امروزی مورد بحث است. در قرن چهاردهم، وقتی قوم برمه از پایتخت سیام (تایلند) رانده شدند، بسیاری از تاریخچه ی موی تای از بین رفت.

 

 

 

 

André Zeitoun فایتر موی تای

 

 

 

 

مبارزه ی موی تای

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha