سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه در اسلحه بروسلی استاد شویم

عنوان انگلیسی: How to master Bruce LEE's weapon

 

چگونه در اسلحه بروسلی استاد شویم

فقط در فرانسه روزانه بیش از ۲۰۰ نانچیکو فروخته می شود.علاوه بر این آمار  هر روز مردم بیشتر به اسلحه تخصصی بروس لی علاقه بیشتری نشان می دهند.مربیانی که در این ویدیو آموزش نانچیکو را آموزش می دهند از سبک های مختلفی امده اند و همین این آموزش را ‍‍پربارتر می کند.

 

این آموزش بیشتر در مورد آموزش نانچیکوی آرتیستیک و مسابقه ای است.و با دنبال کردن آموزش ها و نکات ارائه شده می توانید با تمرین شما هم به یکی از متخصصین این حوزه هنر های رزمی تبدیل شوید.سباستین بونیول، یکی از این مربیان است که در جام جهانی سلاح های سرد به مقام قهرمانی رسید و یک از فینالیستهای مسابقات جهانی نانچیکو بوده است.

 

مربی دوم استفان انیری، است که به صورت مداوم در فستیوال های هنر های رزمی فرانسه شرکت می کند و در جام جهانی WAKO نفر در سال 1999 نفر سوم شد و در مسابقات 1999 انگلستان مقام اول را کسب کرد او واقعا اعجوبه ای در هنر های نمایشی و همچنین کاتاهای نانچیکو است و برای اولین بار او در ین ویدیو  در مورد راز موفقیت خود صحبت می کند.

 

مربی سومی که در این فیلم آموزشی به اموزش نانچیکو می پردازد  تونی هولبه است که یکی از رزمی کاران رده بالا در این زمینه است او آموزش ژیمناستیک دیده است و حرکات آکروباتیک را با نانچیکو آموزش می دهد.او قبلا قهرمان اروپا در مسابقات ارتیستیک بوده است.

 

نانچیکو

 

نانچاکو

 

نانچیکو

 

نانچاکو

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha