سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش نانچیکو روسی

آموزش نانچیکو

برای یک رزمی کار پس از یاد گرفتن فنون و مبانی هنر رزمی خود، استفاده از یک سلاح سرد به صورت اصولی،  از نان شب هم واجب تر است. علاوه بر تفریح و لذت یاد گرفتن استفاده از یک اسلحه سرد، توانایی استفاده از سلاحهای سرد بر روی تمرکز و دقت در زدن هدف تاثیر فراوانی دارد.
یکی از سلاحهای سرد محبوب رزمی کاران نانچاکو (نانچیکو) است که از دو قطعه که با یک زنجیر یا طناب نسبتا نازک به هم متصل شده اند تشکیل می شود.با وجود ظاهر ساده این سلاح سرد، یکی از کاربردیترین سلاحها در مبارزات تن به تن با چند حریف می باشد. استفاده از نانچاکو (نانچیکو)  نیاز به تمرین بسیار دارد و فرد نا آگاه ممکن است به خود صدمه بزند از این رو داشتن یک مربی  و یا منبع آموزشی برای آموزش  این سلاح بسیار ضروری است.

 

آموزش ویدیویی نانچاکو در هنر های رزمی


این ویدیو آموزشی، محصول روسیه است و یکی از جدیدترین آموزشهای هنر های رزمی در این زمینه است. در این ویدیوی آموزشی ابتدا تمرینات سبک و نحوه کنترل کردن نانچاکو را یاد خواهید گرفت در ادامه نحوه ضربه زدن به حریف و انجام دفاع توسط این وسیله را یاد خواهید گرفت و در نهایت کاتا های نانچاکو(نانچیکو)  را به شما آموزش خواهد داد. حرکات نمایشی که در این ویدیوی آموزشی انجام می شود شما را به یاد گرفتن روش استفاده از این سلاح بسیار علاقه مند خواهد کرد.

 

آموزش کاتاهای نانچاکو - سلاح های سرد


تمرینات حمله و نحوه دفاع به صورت دو نفره انجام خواهد شد و نکته نا مفهومی را در آموزش این سلاح نخواهید داشت.

 

آموزش هنر های رزمی -سلاح سرد نانچاکو

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

رسول توسلی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۴ [۵:۵۸:۱۱ PM]

سلام فیلمها عالیه .منم دوست دارم یک کلیپ از حرکات خودمو تو این سایت بذارم ولی نمیدونم چطور این کارو انجام بدم راهنمایی کنید ممنون. لطف کنید راهنماییها را به ایمیلم بفرستید.

ارسال نظر
Captcha