سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نانچیکو

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۹/۲۶۴ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۲ ساعت

عنوان انگلیسی: Nunchaku

در این DVD به آموزش تکنیک های نانچیکو می پردازیم. ابتدا بهتر است که کمی در مورد نانچیکو بدانید. به هر چوب نانچیکو فک می گویند این فک از 3 بخش بالایی وسطی و پایینی تشکیل شده است. به بخش بالایی سر فک می گویند و در انتهای فک که همان محل برخورد فک با اجسام یا حریف می باشد را ته فک می گویند. طی ساعت ها تمرین با نانچیکو این سلاح جزئی از روح و بدن تان می شود. زمانیکه شما با این نیت تمرین کنید نانچیکو عضوی از بدن تان خواهد شد. قدرت تخریب نانچیکو بیش از 300 کیلوگرم است که به راحتی می تواند جمجمه دشمن را بشکند. یکی از مزیت های نانچیکو این است که به نسبت ارزان بوده و به راحتی در دسترس همگان قرار می گیرد.

 

نانچیکو


ظاهر آیرودینامیکی که دو تکه چوب نانچیکو دارند باعث می شود که به راحتی هوا را بشکافند و همچنین زنجیری که دو تکه چوب را به هم متصل کرده است حالت گریز از مرکز را بوجود خواهد آورد که که در نتیجه منجر به بالا رفتن قدرت ضربه وارد شده می شود. همچنین می توان از زنجیر نانچیکو برای خفه کردن حریف، دفاع در مقابل ضربات او و یا به دام انداختنش استفاده کرد.

 

آموزش نانچیکو


 یکی از مزیت های نانچیکو این است که می توان از آن برای دفاع و حمله به طور موثر استفاده کرد. همچنین ضرباتی که با نانچیکو زده می شوند بسیار مهلک هستند. امروزه نانچیکو برای نمایش هایش معروف بوده و اکثر نیروهای پلیس، کونگ فو کاران و کاراته کاران از آن استفاده می کنند. حتی هنگام تمرین با این سلاح اگر تازه کارها مواظب خودشان نباشند امکان دارد صدماتی جدی به خود وارد کنند.

 

نانچاکو
 

برچسب ها: نانچیکو
ارسال نظر
Captcha