سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش ویدیویی مونتاژ کامپیوتر

آموزش ویدیویی مونتاژ کامپیوتر

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۴/۷۸۸ بازدید
  • زبان: نا معلوم
  • تعداد: ۱ حلقه
مو جود نیست

 

آموزش ویدیویی مونتاژ کامپیوتر

 
تعداد: 1 DVD
زبان: انگلیسی
در این مجموعه ابتدا به معرفی ساختار پردازنده مرکزی(CPU) و بررسی سیر تحول آن پرداخته می شود. در این آموزش تنها به معرفی CPU  اکتفا نمی شود بلکه مواد اساسی تشکیل دهنده آن نیز معرفی می شود و سیر تحول محصولات ذکر شده و این محصولات با یکدیگر مقایسه می شوند. کلا تاکید زیادی بر فهم CPU   گذاشته شده است و در نهایت سطح آگاهی شما را این قطعه اصلی بسیار بالا می برد. 
 
در ادامه نحوه آماده سازی کیس و مونتاژ قطعات در آن به طور کامل توضیح داده می شود. در تمام مراحل نکات ایمنی و جزییات مونتاژ که تنها از طریق تجربه می تواند حاصل شود توسط آموزش دهنده به شما آموزش داده می شود.
 مزیت این آموزش از این نظر است که علاوه بر نحوه قرار دادن قطعات نظیر منبع تغذیه، برد اصلی، کارت های حافظه، فن پشتی، فن CPU، هارد دیسک، کارت تصویر، ... در هر مرحله در مورد این قطعات نکات ریز و کاربردی یادآوری می شوند. برای قطعات مختلف انواع مختلف با قابلیت ها، ظرفیت ها  و اندازه های مختلف معرفی و بررسی می شوند که باعث می شود شما بتوانید حتی در نحوه انتخاب قطعات از این آموزش بهره بگیرید. در ادامه حین فرآیند مونتاژ به بررسی آخرین تکنولوژی های مربوط به واحد پردازنده مرکزی(سری core i ) و ارتباط آنها با حافظه پرداخته می شود.
آموزش ویدیویی مونتاژ کامپیوتر
ارسال نظر
Captcha